کانال تلگرام اوتانا

اگر پاريس شهر عشق باشد، ايران كشور عشق است…

حدود يك سال پيش شركت Airbnb،که به عنوان بزرگترین کسب و کار توریستی دنیا شناخته می‌شود با انتشار عکس زیر در صفحه رسمی اینستاگرام خود، زیبایی‌ کشورمان را با اين جمله توصیف کرد: “اگر پاريس شهر عشق باشد، ايران كشور عشق است…” عکس منتشر شده از کاشی‌کاری بی‌نظیر کاخ گلستان توسط این شرکت توریستی معتبر […]

حدود يك سال پيش شركت Airbnb،که به عنوان بزرگترین کسب و کار توریستی دنیا شناخته می‌شود با انتشار عکس زیر در صفحه رسمی اینستاگرام خود، زیبایی‌ کشورمان را با اين جمله توصیف کرد: “اگر پاريس شهر عشق باشد، ايران كشور عشق است…”

عکس منتشر شده از کاشی‌کاری بی‌نظیر کاخ گلستان توسط این شرکت توریستی معتبر در حقیقت عکسی‌ست از Ryan Junee که بعد از سفر خود به ایران به Airbnb داده شده است؛ Ryan Junee مردمان ایران را یکی از بافرهنگترین، دوستداشتنی‌ترین و عاقلترین مردمانی معرفی کرده‌است که تا کنون شناخته است و جمله  “اگر پاريس شهر عشق باشد، ايران كشور عشق است…” برای توصیف زیبایی‌های ایران زمین بیان کرده است.

عکس فوق در صفحه رسمی اینستاگرام Airbnb میلیون‌ها بار لایک خورده.

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
atiyetarlan Recent comment authors
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
atiye
atiye

شهر پاریس به راستی شهر عشق است.من پارسال باتور پاریس به این شهر زیبا رفتم و از قدم زدن در خیابان های این شهر زیبا نهایت لذت رو بردم.

tarlan
tarlan

واقعا هم همینطوره .. ایران بهترین شهر ها رو داره با جاهای دیدنی که تو دنیا تکن .. من پارسال با تور لحظه آخری رفتم تبریز خیلی شهر تمیز خوشگل بدون گدا و پر از جاذبه های گردشکری موزه و… به شخصه تور تبریز رو بهتون پیشنهاد می کنم