کانال تلگرام اوتانا

بالی شهری برای تفریحات خانوادگی

بالی اگر قصد دارید تور بالی را به همراه خانواده خود تجربه کنید با ما همراه باشید تا در ادامه به معرفی برخی از جذابترین و جالبترین فعالیت ها و تفریحاتی که در بالی می توانید به همراه خانواده خود انجام بدید بپردازیم.   1.”Bali treetop adventure park” بدون شک بالی یکی از سرسبزترین نقاط […]

بالی

اگر قصد دارید تور بالی را به همراه خانواده خود تجربه کنید با ما همراه باشید تا در ادامه به معرفی برخی از جذابترین و جالبترین فعالیت ها و تفریحاتی که در بالی می توانید به همراه خانواده خود انجام بدید بپردازیم.

 

1.”Bali treetop adventure park”

بدون شک بالی یکی از سرسبزترین نقاط جهان است، مزارع چشم‌گیر برنج و جنگل‌های سرسبز بالی با پوشش گیاهی متفاوت و خارق العاده خود گواه بر این ادعاست. اگر شما هم از ماجراجویانی هستید که به دنبال تجربه فضایی متفاوتید، حتما در تور بالی بهار 97 به همراه خانواده خود به “Bali treetop adventure park” سری بزنید و علاوه بر کشف طبیعت استثنایی بالی وارد ماجراجویی خاصی در بالای درختان غولپیکر جنگل های سرسبز این منطقه شوید. مسیر بازی طراحی شده در این پارک روی درختان بلند بالی است که به شما و خانواده عزیزتان اجازه می دهد مثل تارزان در میان شاخ و برگ درختان تاب بخورید در 7 دسته کلی طراحی شده که هر کدام درجه سختی متفاوتی دارند. بطور کلی 72 مانع در انتظار شماست تا با تاب خورد، بالا رفتن، پریدن و شاید هم پرواز کردن از آنها عبور کنید.

طراحی مسیر بازی از ارتفاعی حدود 2 متر شروع شده تا شما کم کم با حال و هوای اطراف ارتباط برقرار کنید و گرم بازی بشید…. در مراحل نهایی این بازی پرهیجان شما به ارتفاع 20 متر از سطح زمین هم می‌رسید و برای اتمام بازی از همان ارتفاع با ریپ لاین فرود می آیید. البته لازم به ذکر است که از نظر ایمنی همه چیز در نظر گرفته شده بطوری که این فعالیت برای تمامی سنین بلامانع است. علاوه بر تدابیر امنیتی هر تیم لیدری در طول بازی دارد که در هر شرایط کمک و راهنمای شماست. اگر شما هم به دنبال تجربه ای متفاوت و پر هیجان هستید حتما در طی تور بالی خود به “Bali treetop adventure park” هم سری بزنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر از این تجربه استثنایی اینجــــــــــــــــا کلیک کنید.

 

تور بالی

بالی

تور بالی

بالی

بالی

بالی

بالی

 

avatar