کانال تلگرام اوتانا

مرکز خرید آکمرکز

مرکز خرید آک مرکز استانبول که در سال 1993 افتتاح شد، در سال 1996 برنده بهترین طراحی و معماری شده است، 246 فروشگاه در این مجتمع وجود دارد که شامل فروشگاههایی برای پوشاک بانوان، آقایان و کودکان، منسوجات، محصولات الکترونیکی، محصولات ارتوپدی، لوازم التحریر، ورزشی، کیف وکفش، عینک و سایر مشاغل همانند آرایشگاه‌های مختلف، بانک […]

مرکز خرید آک مرکز استانبول که در سال 1993 افتتاح شد، در سال 1996 برنده بهترین طراحی و معماری شده است، 246 فروشگاه در این مجتمع وجود دارد که شامل فروشگاههایی برای پوشاک بانوان، آقایان و کودکان، منسوجات، محصولات الکترونیکی، محصولات ارتوپدی، لوازم التحریر، ورزشی، کیف وکفش، عینک و سایر مشاغل همانند آرایشگاه‌های مختلف، بانک ها، صرافی ها، خیاطی، فروشگاه بزرگ حیوانات خانگی و در نهایت سوپرمارکت است.
25 میلیون دلار برای بازسازی مجدد طبقه اول این مجموعه اختصاص داده شد و باعث شد که طراحی داخلی این طبقه بسیار زیبا و وصف ناشدنی شود؛ نحوه روشنایی، دیزاین ، وجود برندهای لوکس، چیدمان رستوران های مختلف براساس سلیقه افراد و غیره از عوامل زیبایی این طبقه محسوب می شود. در کنار هم قرار گرفتن این عوامل و ارائه خدمات بسیار خاص به مشتریان قبل و بعد از خرید، باعث ایجاد حس لوکس بودن، تجمل و رفاه شده است.
پاساژ آک مرکز همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب خدمات خود را به افراد ارائه می دهد و تقریبا در ماه یک تا یک و نیم میلیون نفر از این مرکز بازدید می‌کنند. پس بهتر است این مورد را از دست ندهید.

هر کجای شهر که هستید باید خود را به خط متروی M2 برسانید و در ایستگاه لونت Levent پیاده شوید. پس از آن می توانید با 20 دقیقه پیاده روی به آک مرکز برسید. همچنین میتوانید از ایستگاه مترو تا آکمرکز را با تاکسی بروید. برای سوار شدن به مترو می توانید از ایستگاه متروی میدان تکسیم استفاده کنید.

akmerkezbestgasht-qpr

 

umjx_akmerkezictasarim1-550x300

 

1556

 

akmerkez2bestgasht-qpr

avatar