کانال تلگرام اوتانا

هتل پریماورا تفلیس

هتل پریماورا تفلیس هتل پریماورا تفلیس | هتل 4 ستاره پریماورا Primavera Tbilisi در مرکز شهر تفلیس به فاصله 10 دقیقه پیاده تا ایستگاه مترو روستاولی قرار گرفته است . همچنین از پارک ور Vere و دانشگاه دولتی نیز ده دقیقه پیاده روی فاصله دارد . ایستگاه قطار تفلیس در مسافت 6 کیلومتری و فرودگاه […]

هتل پریماورا تفلیس

هتل پریماورا تفلیس | هتل 4 ستاره پریماورا Primavera Tbilisi در مرکز شهر تفلیس به فاصله 10 دقیقه پیاده تا ایستگاه مترو روستاولی قرار گرفته است . همچنین از پارک ور Vere و دانشگاه دولتی نیز ده دقیقه پیاده روی فاصله دارد . ایستگاه قطار تفلیس در مسافت 6 کیلومتری و فرودگاه در مسافت 20 کیلومتری هتل قرار دارند .

هتل پریماورا تفلیس

موقعیت مناسب مکانی هتل که دسترسی آنرا به تمام جاذبه های دیدنی تفلیس امکان پذیر می سازد آنرا تبدیل به گزینه ای مناسب جهت تور تفلس نموده است.

تمامی اتاقهای هتل پریماورا دارای دیوارهای عایق صدا و امکاناتی از قبیل تلویزیون فلت با کانالهای ماهواره ای ، مینی بار ، میز کار ، تلفن ، حمام خصوصی با سشوار و … می باشن

 

امکانات هتل پریماورا تفلیس :

باشگاه ورزشی

سالن کنفرانس و مرکز تجاری

خدمات لباسشویی و اتوکشی

انبار چمدان ها

پارکینگ رایگان

ترانسفر فرودگاهی

وای فای رایگان

استخر و ماساژ

خدمات کرایه­ ی ماشین

آسانسور

بار

دستگاه خودپرداز

میز گردشگری

سرو صبحانه در اتاق اتاقهای ویژه افراد غیر سیگاری و افراد سیگاری

صندوق امانات

و …

 

پیشنهاد ویژه در هتل پریماورا

روز خود را با صرف صبحانه در رستوران پریماورا که در طبقه پنجم هتل مستقر است آغاز نمایید . برای نهار و یا شام نیز این رستوران انواع غذاهای اروپایی را سرو می نماید . پس از یک روز پرکار با استفاده از خدمات ماساژ درمانی خستگی را از تن به در کرده یا در بار مستقر در لابی با صرف انواع نوشیدنیها جسم و روح خود را سبک نمایید . در عین حال می توانید از باشگاه مستقر در طبقه 2 و یا استخر طبقه پنجم جهت ورزشهای روزانه بهره برید .

Address: 8 Kuchishvili St, Tbilisi 0179, Georgia

Phone: +995 322 25 11 46

Website: http://www.primavera.ge


بیشتر بخوانید :  تور ویژه گرجستان تابستان 97 | تور ویژه تفلیس تابستان 97 | تور ویژه باتومی تابستان 97

بیشتر بخوانید :  تور ویژه گرجستان تابستان 97 | تور ویژه تفلیس تابستان 97 | تور ویژه باتومی تابستان 97


 

avatar