تور تفلیس-باتومی

تفلیس و باتومی -اوتاناتراول
تور تفلیس-باتومی تابستان 97
تور تفلیس – تور باتومی
🇬🇪 تور تفلیس بهار 96 🇬🇪
🇬🇪 تور تفلیس تابستان 96 🇬🇪
🇬🇪 تور باتومی بهار 96 🇬🇪
🇬🇪 تور باتومی تابستان 96 🇬🇪

اوتانا تراول برگزار کننده تور تفلیس ، تور باتومی با بهترین نرخ در بهار و تابستان 96

ما قصد داریم بهترین های خدمات هوایی و گردشگری ، توریستی را به شما عزیزان معرفی نماییم تا لذت سفر را به بهترین شکل تجربه کنید…

*بهترین ساعت پروازی*

*هتل های لاکچری*

*خدمات عالی*

*بهترین نرخ*

7 copy

امروزه بسیاری گرجستان و تفلیس را برای سفرهای خارجی و ماجراجویی جدید انتخاب می کنند و بیش تر وقتشان را در بخش های تاریخی شهر ، بازارهای محلی ، جاذبه های گردشگری و رستوران ها می گذارنند.
در ادامه با ما باشید تا بیشتر یا این شهر فوق العاده آشنا شوید…

شهر تفلیس یکی از زیباترین و زنده ترین شهرهای گرجستان است که مردمان مهمان‌ نواز‌ و خون‌گرمی دارد.
اوتانا تراول اقامت در مرکز شهر تفلیس را به شما پیشنهاد می‌کند، زیرا در این منطقه نه تنها هتل‌های زیادی وجود دارد، بلکه به بسیاری از جاذبه‌های گردشگری نیز نزدیک است.
اگر از دوستداران آثار هنری هستید، به شما موزه ملی گرجستان که در خیابان یازدهم بلوار روستاولی واقع شده است را پیش نهاد میکنیم.

 

گردشگردی در تفلیس:

شما می توانید در این شهر از قطار جالب و دوست داشتنی فونی كولی اوری استفاده کنید یک سواری لذت بخش که وقتی در خیابان های تفلیس به گردش بپردازید، با منظره ای جذاب از ساختمان های سنتی و کلیساهای باستانی رو به رو می شوید و گاه در کمال تعجب در میان صومعه ها و کلیساها، با مسجدی برخورد می کنید، گشت و گذار در تفلیس را که ادامه بدهید، مردمان خونگرم و فرهنگ شان شما را بسیار یاد وطن می اندازند و ناخودآگاه می بینید تفلیس و گرجستان را بیش تر از قبل دوست دارید.

اگر از آن دست آدم هایی هستید که در هر مقصدی به دنبال جایی بکرتر و خاص تر هستند و یا دلتان فضای سبز و طبیعت گردی می خواهد، پیشنهاد اوتانا تراول به شما این است که حتما یک روز خود را برای گردش در پارک ملی تفلیس وقت بگذارید، با قطار فونی كولی اوری میتوانید به بالای کوه بروید و از منظره زیبای شهر لذت ببرید و یا از ترن هوایی اریال با یک منظره خیره کننده 360 درجه شهر از پشت پنجره های بزرگ ترن هوایی اریال را دیدن فرمایید و یک سواری راحت و لذت بخش به بالای کوه داشته باشید. سواری فقط چند دقیقه طول میکشد ، اگر چه زیبایی مناظر به حدیست که آرزو داشتیم بیشتر طول میکشید. زمانی که به ایستگاه بالای کوه میرسید اگر به راست برگردید مجسمه مادر و در سمت چپتان بنای ناریکالا قرار دارد.
اگر اهل سرگرمی و شنا هستید به شما پارک آبی جینو پارادایس را پیش نهاد میکنیم این مجموعه بی نظیر و پیشرفته در مساحتی به وسعت 22 هکتار است و دارای کلیه امکانات تفریحی و آبی میباشد که میتوانید لحظات پرهیجان و شادابی داشته باشید.

جمعیت تفلیس:

اين شهر بر اساس آمارهای رسمی 350 کيلومتر مربع وسعت و حدود يك ميليون و صد و پنجاه و دو هزار نفر جمعيت دارد.

دیدنی های تفلیس : | تور گرجستان |

1. شهر قدیمی Old Town .2 دژ ناریکالا 3. معبد امتانسمیندا Mtatsminda Pantheon .4 پل پیس the Birdge of Peace  .5 کلیسای اسمیندا سامبا Tsminda Saneba Cathedral .6 کلیسای سیونیSioni Cathedral .7. موزه ملی گرجستان Georgian Natioal Museum .8 کلیسای متخی Metekhi .9. یادبود شاه وختانگ of King Vakhtang Monument .10 کلیسای کاشوتی Kashveti 11.مجسمه کارتلیس تور گر 12. کوه مقدس 13. پارک آبی تفلیس 14.ترن هوایی اریال 15.مجسمه مادر

جشنوراه های شهر تفلیس:

سالانه در شهر تفلیس چندین جشنواره و فستیوال برگزار می شود.
می توان بهجشنواره هایی همچون:
جشنواره هولی یا رنگ در بهار
جشنواره بستنی در ۱۷ جولای
جشنواره گل در ۲۶ می و روز استقلال گرجستان
جشنواره پنیر تفلیس در اکتبر هر سال
جشنواره بین المللی تئاتر تفلیس در ماه اکتبر
جشنواره بین المللی فیلم تفلیس در ماه اکتبر
جشنواره موسیقی اپن ایر تفلیس در ماه جولای
فستیوال ارتدکس گرجستان
جشنواره غذا سوپرا
و جشنواره موسیقی جاز تفلیس اشاره کرد.
هر ساله مسافران و گردشگران زیادی در جشن های مختلف گرجستان شرکت می کنند.

7 copy

آشنایی با شهر باتومی:

یکی از قدیم ترین شهرهای کشور گرجستان، شهر باتومی است.
شهر زیبای باتومی دومین شهر بزرگ کشور گرجستان است و همواره سبب امکانات فوق العاده و مجللش، عنوان پایتخت توریستی گرجستان را از آن خود کرده است.
در باتومی پوشش گیاهی متنوعی از گل ها و گیاهان و درختان زیبا به چشم می خورد که جدا از طبیعت این شهر جذابیت ها و تفریحات بی نظیری را داراست.

جاذبه های گردشگری باتومی:

1. بلوار باتومی 2.مجسمه یادبود مدیا در باتومی 3.پارک میرکل 4.پارک ۶ می 5.دلفیناریوم باتومی 6.مرکز غواصی باتومی 7.تورهای رفتینگ 8.قایق سواری در باتومی 9.پاراشوت در باتومی 10.قایق های موزی

جشنوراه های شهر باتومی:

جشنواره بین المللی موسیقی جاز باتومی – جشنواره بین المللی پرنده باتومی – جشنواره هیت باتومی (Heat Batumi)