تور جام ملتهای آسیا 2019

 • کد تور: OTSU97
 • قیمت از: در حال بروز رسانی ...
 • قیمت تا: در حال بروز رسانی ...
 • مدت: امارات 2019
 • جام ملت های آسیا تمام بازی ها: مشاهده
 • جام ملت های آسیا یمن: مشاهده
 • جام ملت های آسیا عراق: مشاهده
 • تور جام ملت های اسیا ویتنام: مشاهده
تور جام ملت های آسیا 2019

تور جام ملت های آسیا 2019

  اوتانا تراول 88610002  

جام ملت های اسیای 2019 را همراه با شما مسافرین و هواداران تیم ملی کشور عزیزمان خواهیم بود و با آرزوی موفقیت ایران

شرکت خدمات مسافرتی اوتانا تراول در جام ملت های آسیای 2019 همراه تیم ملی ایران خواهد بود. 

جهت ثبت نام و رزو تور جام ملت های آسیا با شماره 88610002 تماس حاصل فرمائید.

جام ملت های آسیای 2019 = اوتانا تراول 

**همراه با کارلوس کیروش**

 

تور جام ملتهای آسیا 2019 :

هفدهمین دوره جام ملت‌های آسیا ، از تاریخ 5 ژانویه 2019 (15 دی 97)  به میزبانی امارات متحده عربی آغاز و با شرکت 24 تیم از جمله تیم ملی عزیز کشورمان تا تاریخ 1 فوریه 2019 (12 بهمن 97) ادامه خواهد داشت.

مرحله گروهی این رقابت ها از اولین روز  آغاز این تورنمت تا تاریخ 17 ژانویه (27 دی) برگزار میشود ،

تیم ملی ما در گروه D ، در کنار تیم های عراق ، ویتنام و یمن حضور دارد.

در این مرحله هر یک از تیم های هر گروه 3 بار بازی خواهند کرد. تا در نهایت از 24 تیم شرکت کننده،

16 تیم به مرحله حذفی سعود کنند.

جالب است بدانید که تیم ملی عزیز کشورمان در اولین بازی خود در تاریخ ،  ۷ ژانویه ۲۰۱۹ (17 دی) ، ساعت 20:30 به وقت تهران، به مصاف یمن در ورزشگاه “محمد بن زاید” واقع در شهر ابوظبی ، خواهد رفت.

 

 

 

بازی دوم و سوم تیم ملی کشورمان نیز به شرح زیر است :

 

بازی دوم : 

ایران – ویتنام  ، 12 ژانویه (22 دی) ، ساعت 15:30 به وقت تهران ، ورزشگاه آل نهیان، در شهر ابوظبی

 

بازی سوم : 

ایران – عراق ، 16 ژانویه (26 دی) ، ساعت  20:00 به وقت تهران ، ورزشگاه آل مکتوم، در شهر دبی

 

 

اینفوگرافیک بازی ها :

 

تور جام ملتهای آسیا 2019
تور جام ملتهای آسیا 2019

 

مر حله حذفی این تورنمنت نیز از تاریخ 20 ژانویه تا پایان رقابت ها یعنی روز 1 فوریه (12 بهمن)

که مسابقه فینال برگزار میشود ، ادامه خواهد داشت.

 

بررسی سرگذشت ایران در جام ملتهای آسیا :

اولین دوره جام ملت‌ های آسیا ، درسال ۱۹۵۶ میلادی برگزار شد، ولی تیم ملی ایران در این دوره حضور نداشت، ولی با گذشت 4 سال موفق شد ، در دوره ی مقدماتی، دومین دوره از این این رقابتها ، حضور پیدا کند.

با اینکه تیم ملی کشورمان در این دوره نسبتا خوب ظاهر شد و توانست تیم ملی اسرائیل را  با  نتیجه ی خوب 3 بر صفر ، شکست دهد ، اما در بازی بعدی خود، شکست بدی از تیم ملی پاکستان خورد ، شکستی که با نتیجه 4 بر 1 به پایان رسید.

با اینکه ایران معمولا در دیدار های خود مقابل این تیم به پیروزی میرسید ، اینبار با این نتیجه شکست خورد، آن روز، روز سختی برای ایران بود چرا که با این نتیجه تنها با 1 امتیاز اختلاف، به رده دوم گروهش رفت، و همین باعث شد که راهی  به سعود به مرحله نهایی جام ملتها پیدا نکند.

 

افتخار آفرینی و ثبت رکورد :

در دوره  سوم  (1964) نیز همانند اولین دوره، تیم ملی کشورمان جواز حضور در این دوره از رقابتها را کسب نکرد. ولی در مرحله بعدی ، یعنی چهارمین مرحله در سال 1968 جواز حضور یافت!

جوازی که منجر به اتفاقات خیلی خوبی برای تیم ملی کشورمان شد، ایران در این جام فقط پیروز میدان بود و به راحتی توانست به مرحله نهایی سعود کند، و در نهایت با کسب عنوان قهرمانی آسیا توانست افتخار بزرگی را نصیب میهن خود کند.

ولی این پایان افتخار آفرینی تیم ملی کشورمان نبود ، چرا که در 2 دوره ی بعدی نیز، یعنی در سال های 1972 و 1976 مقام قهرمانی را از سایر رقبا ربود تا با 3 دوره قهرمانی متوالی، رکورد بی نظیری را به نام خود و کشوررش ثبت کند.

 

 

پایان قهرمانی های ایران

و اما جام ملت‌های ۱۹۸۰  که به میزبانی کویت برگزار شد ، شامل دگرگونی های  بسیار مهمی برای ما بود، اول، انقلابی که نظام کشور را به کلی تغییر داد و دوم آغاز جنگ تحمیلی علیه  ایران از سوی عراق بود، در این دوره ایران اصلا قصد شرکت در مسابقات را نداشت ولی در نهایت در این دوره نیز حضور یافت.

از طرفی جنگی که به کشورمان تحمیل شده بود و از طرفی دیگر ، میزبانی بی کیفیت و بد کویت ، اثرات بسیار مخربی را بر روحیه ی تیم گذاشت،شرایط به حدی سخت بود که بازیکنان تیم ملی حتی به فکر ترک مسابقات نیز افتادند، ولی با همه این شرایط سخت، تیم ملی عزیز کشورمان عزم خود را جزم کرد و توانست عنوان  مقام سومی را در این جام نصیب خود کند ، که کمی از مقام قهرمانی با وجود این شرایط نداشت.

و این آغاز کسب نتایج نه چندان خوب برای ما در دوره های بعدی بود، تیم ملی ایران در دوره های بعدی یعنی در ۱۹۸۴ و ۱۹۸۸  موفق به کسب نتایج مطلوبی نشد و هیچ وقت به مرحله پایان نرسید، ایران در جام ملت‌های ۱۹۹۲ نیز همان ابتدای کار یعنی در مرحله گروهی حذف شد، تا بدترین نتیجه تیم ملی ایران در این رقابت‌ها تا به امروز ثبت شود.

 

نتایج بهتر بعد از سال 1996 :

اوضاع نتایج ایران در جام ملت‌های ۱۹۹۶ کمی بهتر شد ، طوری که با دو پیروزی درخشان و قاطع مقابل کره جنوبی و عربستان در نهایت در مرحله نیمه نهایی با شکست مواجه شد و این بار هم به عنوان برترین تیم آسیا انتخاب نشد.

تیم ملی کشورمان در دوره بعدی جام ملت‌ها که به میزبانی لبنان در سال 2000 برگزار شد، تا مرحله یک چهارم پایانی پیش رفت و همینجا با شکست مقابل کره جنوبی، از ادامه رقابتها بازماند.

تا کنون بهترین نتیجه ایران بعد از انقلاب ، حضورش در نیمه نهایی جام 2004 بود ، و در سه دوره بعدی نیز یعنی در سالهای ۲۰۰۷، ۲۰۱۱ و ۲۰۱۵ ، در جمع 8 تیم مغلوب شد، تا به امروز که 43 سال از آخرین قهرمانی ایران میگذرد، تیم ملی کشورمان هیچ وقت به دیدار پایانی راه پیدا نکرد.

 

به امید موفقیت تیم ملی عزیز کشورمان در این رقابتها …

 

 

 

اوتانا تراول88610002 برگزار کننده بهترین و با کیفیت ترین تور های خارجی ، به عنوان اولین برگزار کننده ی تورهای ویژه جام ملتها در سالهای گذشته، امسال نیز در خدمت علاقه مندان به این تورها خواهد بود . هدف ما کسب رضایت مسافران محترم با بهترین کیفیت و خدمات است.

 

پیشنهادی برای ترکیب دوره های مقدماتی صلاحیت برای مقدماتی جام جهانی فوتبال با کسانی که برای توسط کمیته مسابقات AFC تصویب شد.

ساختار صلاحیت به شرح زیر است: 

دور اول: در مجموع 12 تیم از (تیم 35-46 ) در دو گروه بازی خواهند کرد. شش برنده به دور دوم راه خواهند یافت.

دور دوم: در مجموع 40 تیم از (تیم 1-34 و شش برندگان اولین دوره برد) به هشت گروه و پنج تیم تقسیم شدند تا بازی های خانگی و دور برگشت  را انجام خواهند داد.
هشت برنده گروهی و چهار برنده برتر گروه به دور سوم مسابقات جام جهانی فیفا و همچنین مسابقات جام ملت های آسیا صعود خواهند کرد.
16 تیم برتر رتبه بندی شده (چهار گروه باقی مانده، هشت تیم سوم و چهار گروه چهار تیم برتر چهارم) به طور مستقیم به دور سوم مسابقات قهرمانی آسیا خواهند رفت.
12 تیم باقی مانده به مرحله حذفی برگشته اند تا مسابقات یک هشتم باقی مانده را در دور سوم مسابقات جام ملت های آسیا رقم بزنند.
دور مسابقات: در یک نشست کمیته مسابقه در ماه نوامبر 2014، تصمیم گرفت که دور مقدماتی بازی را به روش صلاحیت معرفی نماید. دو دور مسابقات بازی دو نفره خانگی و دو نفره برای تعیین هشت بازیکن نهایی برای دور سوم وجود داشت

 

 

شمارش معکوس تا جام ملت های آسیا 2019 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات کاربران
 • کیفیت محتوا
 • اطلاعات کافی
 • خوانایی
5
Sending
User Review
3.4 (5 votes)