تور قبرس

 • کد تور: 88610002 تماس حاصل فرمایید
 • قیمت از: 88610002 تماس حاصل فرمایید
 • قیمت تا: 88610002 تماس حاصل فرمایید
 • مدت: نوروز1399
 • خدمات تور شامل: جهت کسب اطلاعات درباره تور قبرس شمالی با 88610002 تماس بگیرید.
 • تور قبرس: مشاهده

تور قبرس

 بلیط قبرس

اوتاناتراول 88610002

🇨🇾 تور قبرس-تور قبرس شمالی 🇨🇾 88610002 اوتاناتراول
🇨🇾 تور قبرس شمالی 1399 -تور قبرس شمالی بهار 99 🇨🇾
🇨🇾 تور قبرس 99 -تور قبرس اردیبهشت 99-تور قبرس شمالی خرداد 99 🇨🇾
* اوتانا تراول برگزار‌کننده تورهای قبرس و تورهای قبرس شمالی در نوروز1399 – 88610002 *

اوتانا تراول برگزار کننده تور قبرس و تور قبرس شمالی با بهترین نرخ : تور قبرس شمالی و تور قبرس اروپایی در سال 99

شرکت خدمات مسافرتی اوتانا تراول برگزارکننده بهترین خدمات و سرویس تور قبرس و قبرس شمالی همراه با  بهترین سرویس ترانسفر انفرادی و گروهی همراه با تور لیدر های حرفه ای در شهر استانبول جهت ارائه خدمات سفر و توریستی به شما عزیزان میباشد تا لذت سفر را به بهترین شکل ممکن تجربه نمایید

*بهترین ساعت پروازی*  *هتل های لاکچری*

*خدمات عالی*  *بهترین نرخ*

*سالی زیبا را با تورهای قبرس و تورهای قبرس شمالی به همراه اوتانا تراول آغاز کنید.*

* اوتانا تراول برگزار‌کننده تورهای قبرس و تورهای قبرس شمالی در پاییزوزمستان 88610002 *

 

 

جهت كسب اطلاعات درباره تور قبرس شمالی بهار 1399، نرخ فروش و هتل‌ها با شماره 88610002 تماس حاصل فرماييد.

 

قبرس اوتانا 886100027 copy

آشنایی با کشور قبرس :

اگر قصد مسافرت به قبرس را دارید با اوتانا همراه باشید تا سفر لذت بخشی را تجربه کنید.*بهترین های تور قبرس شمالی با آژانس هواپیمایی اوتانا تراول ، شماره تماس 88610002* نرخ های آفری و ویژه **تور قبرس-تور فبرس شمالی و  بلیط قبرس -بلیط قبرس شمالی ** در اوتانا تراول… با ما همراه باشید تا از آفرهای تور قبرس و تور قبرس شمالی شگفت زده شوید…88610002 اوتانا تراول

کشور قبرس از شمال با ترکیه، از جنوب با مصر، از شرق با سوریه و از غرب با یونان همسایه است.
جمهوری قبرس جزیره‌ای در میان دریای آرام و زیبای مدیترانه است که به دو قسمت ترک‌ نشین و یونانی‌ نشین تقسیم می‌شود.

درمیان مسافران و دوستداران طبیعت، دریای مدیترانه همواره به داشتن سواحل دلفریب و زیبایش شناخته شده است. این جزیره یکی از مقاصد مهم گردشگری دریای زیبای مدیترانه است و سالانه بیش ‌از 3 میلیون گردشگر و توریسم را به خود جذب می‌کند.قبرس در برخی از قدیمی ترین چاه های آب در جهان قرار دارد

کشور قبرس، سومین جزیره بزرگ دریای مدیترانه از جمله کشورهایی است که سلامت و ایمنی افراد در آن تضمین شده است. برخلاف کشمکش‌های میان این کشور و ترکیه که منجر به تقسیم‌شدن آن به دو قسمت شمالی و جنوبی شد، قبرس همچنان یکی از ایمن‌ترین مقصدهای گردشگری اروپا محسوب می‌شود. نرخ جرم و جنایت در این کشور در حد بسیار ناچیزی است به نحوی که می‌توان درب‌های خانه‌ها را در شب‌ها قفل نکرد!

جاذبه های قبرس به حدی است که به گردشگران نوید مسافرتی خاطره انگیز را می دهد.
با ما همراه باشید تا بیشتر با این تور قبرس شمالی- تور قبرس آشنا شوید… تا در انتخاب تور ویژه بهار خود به تور قبرس شمالی بهار 99 هم آگاه باشید… اوتانا تراول بهترین راهنمای تور قبرس شمالی بهار 99 شما عزیزان

|تور ویژه قبرس- بلیط لحظه آخری قبرس- تور قبرس بهار99 تور قبرس 99- تور قبرس اردیبهشت 99- تور ارزان قبرس شمالی- بلیط دو طرفه قبرس شمالی- تور قبرس شمالی بهار 99 – تور قبرس شمالی بهار 99- تور قبرس شمالی هتل3ستاره4ستاره5ستاره|تور لحظه آخری قبرس|تور قبرس خرداد 1399-تور قبرس شمالی تیر و مرداد 1399|تور بسیار ارزان قبرس- بلیط ارزان قبرس- تور قبرس بهار 99- تور قبرس بهار 99- تور قبرس تابستان 99- تور قبرس شمالی- بلیط قبرس شمالی- تور قبرس شمالی بهار 99- تور قبرس شمالی بهار 99- تور قبرس شمالی تابستان 99|اوتانا تراول 88610002||تور قبرس+بلیط قبرس= اوتانا||تور قبرس شمالی+بلیط قبرس شمالی=اوتانا|| بهاری متفاوت را با تور قبرس بهار 99*تور قبرس شمالی بهار 99*تجربه کنید… همین حالا تماس بگیرید 88610002

هتل های لاکچری در تور قبرس  و تور قبرس شمالی را فقط با اوتانا تراول 88610002

تورهای بهار قبرس شمالی و تور بهار 1399  قبرس را با اوتانا تراول تجربه کنید.

|توراستثنایی قبرس- بلیط تهران به قبرس- تور قبرس نوروز1399- تور قبرس هتل لاکچری- تور قبرس لوکس- تور قبرس شمالی 88610002- بلیط قبرس شمالی اوتانا تراول- تور خیلی ارزان قبرس شمالی- تور قبرس شمالی رایگان- تور قبرس شمالی تابستان 99|تور لحظه آخری|تور قبرس بهار 99-تور قبرس شمالی خرداد 1399|تور قبرس هتل 5ستاره- بلیط تک سفره قبرس |اوتانا تراول 88610002||تور قبرس+بلیط قبرس= اوتانا||تور قبرس شمالی+بلیط قبرس شمالی=اوتانا|| بهاری متفاوت را با تور قبرس بهار 99*تور قبرس شمالی بهار 99*تجربه کنید… همین حالا تماس بگیرید 88610002

7-copy-1

قبرس شمالی دارای سواحل سحرانگیز با آب زلال و شن‌های درخشان خود قلب تمام گردشگران و مسافران را تسخیر خود در آورده است.
از فعالیت های تفریحاتی و جذاب قبرس شمالی می توان به شنا، غواصی و انواع ورزش‌های آبی در سواحل زیبای مدیترانه اشاره کرد که فقط بخشی از تفریحاتی است که شما در تور قبرس شمالی بهار 99 در انتظار دارید.
ورود لاک‌پشت‌ها به جزیره برای تخم‌گذاری و همچنین شنای دلفین‌ها در نزدیکی سواحل مدیترانه را می‌توان از جلوه‌های چشم‌نواز سواحل قبرس شمالی نام برد که شما در طی تور قبرس شمالی بهار 98 می توانید از نزدیک ببینید.
پایتخت این کشور نیز به مانند کشور قبرس میان ترک‌ها و یونانی‌ها تقسیم شده است.

Related image
به ترکی استانبولی: ( Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti یا KKTC ) که معمولاً قبرس شمالی خوانده می‌شود. ناحیه تحت تسلط ترک‌ها در شمال جزیره قبرس است. معمولا تورهایی که برای این کشور توسط آژانس های هواپیمایی برنامه ریزی می شود به نام های تور قبرس، تور قبرس شمالی خوانده میشود که هر دو اشاره به بخش ترک نشین قبرس دارند. اوتانا تراول با تجربه خود در مسیرهای ترکیه تور قبرس شمالی بهار 99 را برای شما عزیزان برنامه ریزی کرده است. برای اطلاع از نرخ تور قبرس شمالی تابستان99 همین حالا با ما تماس بگیرید…88610002 اوتانا تراول بهترین راهنمای تور قبرس شمالی بهار 99 شما عزیزان است.
پایتخت قبرس شمال شهر نیکوزیا به نام نیکوزیای شمالی است. نیکوزیا با جمعیتی ۵۰٬۰۰۰ نفر مرکز جمهوری ترک قبرس شمالی می‌باشد.

قبرس شمالی

واحد پول : لیره ترکیه

جمعیت : 294.906

مساحت : 3.355 کیلومترمربع

جهت رانندگی چپ

ورزش‌های مورد علاقه مردم قبرس شمالی : ورزش های رزمی ، کوراش ، آیکیدو ، کاراته ، تکواندو ، فوتبال ، تیراندازی ، شکار

محل انجام بازی‌های ملی قبرس شمالی :  ورزشگاه آتاترک نیکوزیا

27-copy-1

مهمترین شهر های قبرس شمالی:

فاماگوستا و گیرنه نام دارد.

 

فاماگوستا

🔺شهر فاماگوستا

 

گیرنه

🔺شهر گیرنه

7-copy-1

بیشتر از کشور قبرس بدانید:

کشور قبرس از شمال با ترکیه، از جنوب با مصر، از شرق با سوریه و از غرب با یونان همسایه است.
جمهوری قبرس جزیره‌ای در میان دریای آرام و زیبای مدیترانه است که به دو قسمت ترک‌ نشین و یونانی‌ نشین تقسیم می‌شود. درمیان مسافران و دوستداران طبیعت، دریای مدیترانه همواره به داشتن سواحل دلفریب و زیبایش شناخته شده است. این جزیره یکی از مقاصد مهم گردشگری دریای زیبای مدیترانه است و سالانه بیش ‌از 3 میلیون گردشگر و توریسم را به خود جذب می‌کند.
قبرس جزیره‌ای نیمه کوهستانی است که اغلب کوه‌های آن در نواحی شمالی و جنوب غربی واقع شده و جلگه‌های وسیعی نیز در مناطق مرکزی دارد.
قبرس یک کشور حاصل خیز بوده که حدود 12 درصد از زمین‌های آن زیر کشت است و در آن انواع مرکبات، گندم، زیتون و … عمل می‌آید. آب و هوای عالی این کشور علاوه بر اینکه بر روی کشاورزی تاثیر گذاشته است. حال و هوای این کشور را بسیار دلنشین کرده است. اگر شما هم از عاشقان سبز و آبی هستید تور قبرس بهار 98 انتخابی مناسب برای شما عزیزان خواهد بود.

در  800 سال پیش از میلاد، فنیقی‌ها در قبرس ساکن شدند و پس از آن، حکومت قبرس به دست آشور و سپس مصر افتاد.
در قرن ششم پیش از میلاد، ایرانیان بر قبرس دست یافتند و حکومت آنان بر قبرس حدود دو قرن طول کشید.
در سال 1914 انگلیس قبرس را به قلمرو خود اضافه کرد و در سال 1925 رسماً قبرس مستعمره این کشور شد.
قبرس در سال 1960 استقلال خود را از بریتانیا کسب کرد و حکومت مستقل قبرس براساس مشارکت جوامع ترک و یونانی در اداره امور این جزیره اعلام موجودیت کرد و بریتانیا، یونان و ترکیه حق حاکمیت دولت قبرس را تضمین کردند.

در دوره تسلط انگلستان بر یونان، نهضتی در میان یونانی‌ نژادان جزیره، برای پیوستن به یونان تشکیل شد. با این حال اختلاف ادامه یافت و سر انجام در سال 1974 ترکیه برای حمایت از ترک‌های قبرس به این سرزمین نیرو فرستاد و به این ترتیب این کشور به دو بخش ترک و یونانی به ترتیب در شمال و جنوب تجزیه شد . بخش ترک‌نشین قبرس در سال ۱۹۸۳ اعلام استقلال کرد و نام خود را جمهوری ترک قبرس شمالی گذاشت. اما امروزه این کشور با آزادی که دارد یکی از توریست پذیرترین کشورهای دنیاست که هر ساله گردشگران زیادی را از ایران به خود جذب می کند. تور قبرس یکی از انتخاب های عالی برای گذراندن ایام تعطیلات است. اوتانا تراول بهترین راهنمای تور قبرس بهار 99 شماست.

شهرهای توریستی قبرس عبارتند از:

آگرس، گوذی پارالیمنی، سکارینو، آییس تیخناس، وونی، پانو لفکارا، پلیس، کرال بی، کالاوازوس، واولا، کالپاناییتیس، پمس، وازیلیا، کاتیکاس، پریسترنا، آیاناپا، پانو پلاترس، آپسیو، پافوس، پانو آرذس، کوکلیا، فازوالا، لیسو، وازا، آنییرا، لارناکا، منی، کیرنیا، مازتس، لازا، ماندریا، سپیلیا، ترولی، ترودس، پتامیتیسا، خیرکیتیا، پریولیا، کاکپتریا، گورری، اپیسکپی، لیماسول، کالپیا،پیسوری، لیترذنداس، تچنی، نیکوزیا، ذروشا، پییا، مارنی، خولو، کاتو ذریس، پذولاس، اومذس، ورکلینی، پسماتیسمنس، گورنرس بیچ، نوخریو، میلیو، غازیوران، آرسس، لاپیتس، پرتاراس، لمیتو، اریمی، ترسفانو و نیککلیا

دین اکثریت مردم قبرس شمالی مسلمانان سنی مذهب است و اقلیتی از مسیحیان ارتودوکس و مسیحیان پیرو کلیسای مارونی در قبرس شمالی زندگی می کنند.

معرفی بهترین مناطق گردشگری در تور قبرس  88610002

مسافرتی متفاوت را با تورهای نوروز1399 اوتانا

تجربه کنید… با ما همراه باشید.

**اوتانا تراول 88610002**

7-copy-1

شهر فاماگوستا:

فاماگوستا یا (ماگوسا، ماگوستا) در شمال شرقی قبرس قرار دارد.
شهر فاماگوستا معروف مدیترانه ای دارای تاریخ غنی و فراوانی است. فاماگوستا دارای ساحلهای زیبا با شنهای طلایی کم یاب است که در شمال قبرس مشاهده می شود. شما با شن های طلایی در تعطیلات در شهر زیبای فاماگوستا لحظات فراموش نشدنی خواهید گذراند. شهر فاماگوستا را با تور قبرس شمالی نوروز 99 تور قبرس شمالی  اوتانا تراول کشف کنید.

کلیساهای تاریخی زیادی در قبرس وجود دارد که تاریخ کلیساها مربوط به زمان قرن سوم میلادی میباشند.
منطقه فاماگوستا با داشتن سواحل متعدد و زیبا همراه با شنهای طلایی و ظاهری بکر و طبیعی مورد علاقه و توجه گردشگران و مسافران می باشد. زیباترین کلیساها و ساختمانهای قدیمی با معماری مدرن را در فاماگوسا باید دیدن کنید.

شهر قدیمی فاماگوستا به صورت گسترده پایتخت تاریخی قبرس محسوب می شود.
مردم و دولت قبرس ارزش زیادی برای تاریخ و فرهنگشان قاعل می شوند. زمان پیدایش فاماگوستا به 300 سال قبل از میلاد مسیح بر می‌گردد که در آن زمان به Arsino واژه‌ای یونانی معروف بوده و بعد‌ها به بندرگاه مهمی تبدیل گردیده است.

شهر فاماگوستا مناظر و مکان هایی تاریخی زیادی همچون شهر سالامیس، خانقاه سنت برناپاس، مسجد لالا مصطفی پاشا، کلیسای جامع سنت نیکولاس و برج اوتلو می باشد. در شمال شهر فاماگوستا و در نزدیکی سواحل کارپاس منطقه ای از بقایای شهر باستانی سالامیس وجود دارد.
شهری که از حدود هزار و صد سال قبل از میلاد پایتخت قبرس بشمار می آمده و در قلمرو امپراطوریهای آسور، مصر، ایران (پرسیا) و روم باستان قرار داشته است.
سالامیس با گذشت قرون متمادی همچنان زنده و پا برجاست.
این منطقه زیبای باستانی در بیشه زارهای اطراف می‌موسا واقع شده و بقایای آثار باستانی و همچنین سکه‌های طلایی که متعلق به سالهای 374 و 411 قبل از میلاد می‌باشد بیانگر اهمیت باستانی این شهر در روزگاران کهن بوده است.

7-copy-1

شهر گیرنه:

شهر گیرنه از نیکوزیا پایتخت قبرس شمالی حدود 30 دقیقه با ماشین فاصله دارد.
شهر گیرنه با داشتن بندرگاه هلالی شکل زیبا و سواحل شنی شگفت انگیز منطقه ای جداب برای گردشگران میباشد.
شهر گیرنه یکی از معروف‌ترین شهرهای قبرس شمالی می‌باشد.
قلعۀ گیرنه به یکی از جاذبه های مهم این شهر است که قدمت آن به دوران بیزانس می رسد. اگر در قبرس شمالی به دنبال مکان های دیدنی و پیشرفته هستید ما به شما سواحل غربی گیرنه راپیش نهاد میکنیم.
اما اگر از آن دست آدم هایی هستید که در هر مقصدی به دنبال جایی بکرتر و خاص تر هستند و یا دلتان فضای سبز و طبیعت گردی می خواهد ما به شما سواحل شرقی را پیش نهاد میکنیم.
سواحل شرقی محل مناسبی برای موج سواری و ورزش های آبی می باشد.

غواصی در گیرنه به دلیل آب زلال آن طرف داران بسیار زیادی دارد.
گشت زنی با قایق، پیاده روی و سفرهای کوهستانی هم از ورزشهای قابل توجه این گیرنه است. پارک آبی اختاپوس در بعد از ظهرهای آفتابی قبرس نیز مکان لذت بخشی برای خانواده ها خواهد بود.
گرینه مناظر زیبای توأمان کوه و دریای آن بسیار در خود جای داده که مورد توجه گردشگران است. این شهر در کنار جذابیت‌های طبیعی خود دارای امکان تاریخی و فرهنگی دیدنی نیز می‌باشد.
اگر از دوستداران آثار هنری هستید، حتماَ به موزۀ هنر ملی گیرنه سری بزنید این موزه در کنار لنگرگاه واقع شده است. از دیگر موزه ها، موزۀ کشتی شکسته و همچنین موزۀ آیکن، واقع در کلیسای مایکل آرچنجل است که کلکسیونی از اشیاء و نقاشی های قدیمی مذهبی را شامل می شود.

از دیگر اماکن دیدنی و گردشگردی قبرس شمالی:

 • صومعه ای برجسته در دهکدهۀ همجوار بللاپایس
 • قعلۀ بوفاونتو
 • قلعۀ سنت هیلاریون
 • منطقۀ کاپلیکا
 • دهکدۀ قدیمی لاپاتا
 • شبیه جزیرۀ کوروکام

صومعه بلاپایس:

صومعه بلاپایس یکی از جادبه های گردشگردی قبرس شمالی است که به قرن 14 میلادی می رسد این مکان دیدنی در میان کوه بش پارماک واقع شده است. صومعه بلاپایس فقط 10 دقیقه با گیرنه فاصله دارد. شما هم می توانید با تور قبرس شمالی نوروز 998 (تور قبرس بهار 99) از این مکان باستانی دیدن کنید.

قلعه هیلاریون:

این قلعه واقع درکوه بش پارماک  است که در قرن دهم میلادی جهت اعلام خطر حملات ساخته شده است.
از دیگر مکان های دیدنی قبرس شمالی می توان به قلعه و بندر گیرنه اشاره کرد که در ادامه بیشتر به معرفی آنها خواهیم پرداخت تا شما عزیزان در تور قبرس شمالی بهار 99، تور قبرس بهار 99 با برنامه ریزی دقیق تمامی این مکان ها را دیدن کنید. اوتانا تراول بهترین راهنمای تور قبرس شمالی نوروز 1399، تور قبرس بهار 99 شما

57-copy-1

جاذبه های گردشگری قبرس شمالی:

خیابان فینیگوودس:

اصلی‌ترین خیابان شهر لارناکا، خیابان فینیگوودس یا همان خیابان نخل است که برای اهالی شهر هم جایی دوست‌داشتنی است؛ عصرها می‌شود در یکی از کافه‌های این خیابان برای مدتی نشست و قهوه یا نوشیدنی‌های لیمویی سفارش داد یا در میان مغازه‌ها و فروشگاه‌های فینیگوودس چرخید و صندل حصیری و لباس‌های سبک و خنک ساحلی خرید. فراموش نکنید چند رستوران معروف هم این‌جا هستند که کباب‌چوبی‌های بی‌نظیری دارند و شما حتما باید در طی تور قبرس شمالی فرورذین 1399 تور قبرس تابستان 1399 از این کباب ها امتحان کنید تا در طول سال احساس پشیمانی نداشته باشید.

پاراگلایدینگ :

علاقه مندان به هیجان و آدرنالین:
شما میتوانید پاراگلایدینگ (پرواز یا چتر) را در یک دوره مشخص، در طول سال، در قبرس شمالی تجربه کنید.(به همراه عکسبرداری)

کارتینگ:

قبرس شمالی دارای چند پیست مخصوص کارتینگ با تنوع در مدل جاده می باشد. شما می توانید به همراه دوستان خود به مسابقه بپردازید. در هر سال نیز مسابقات کارتینگ برگزار می شود و شما نیز می توانید در آن شرکت داشته باشید.

غواصی:

با رفتن به عمق دریای مدیترانه می توانید شاهد انواع ماهی، میگو، لاک پشت، اختاپوس، ماهی های رنگی و اسفنجی باشید.

حتی اجسام باقی مانده تاریخی و قدیمی زیر آب را مشاهده کنید.

ورزش های آبی:

ورزش های آبی تور قبرس شمالی

وقتی صحبت از ورزش های آبی می شود حتما باید از قبرس نام برد. شما می توانید از قایق موزی که با قایق های تندرو کشیده می شود و ظرفیت آن نیز 6 نفر است استفاده کنید. همچنین جت اسکی ، اسکی روی آب ، پاراسیلینگ از جمله ورزشهای آبی موجود می باشد. ورزش های آبی قبرس مثال زدنیس و هیجان زیادی به دنبال دارد.
شما میتوانید از این فعالیت های آبی لذت ببرید.

پارک آبی آفرودیت:

پارک آبی که با مجسمه های اساطیر یونانی طراحی شده و تمام استخرها و سرسره ها و محوطه های بازی نیز با دید یونانی ساخته شده است.
مجموعه ایی از بهترین سرسره های آبی در اندازه های مختلف. همچنین یک زمین بازی برای بچه های کوچک در نظر گرفته شده است. چندین رستوران نیز در محوطه این پارک قرار دارد که هر کدام مجموعه غذاهای خاصی را می فروشند.

اسب سواری:

با رفتن به باشگاه سواری تانجو در شهر گیرنه از مزایایی همچون:

 • کلاس های آموزشی
 • پرش از موانع
 • اسب سواری
 • و همچنین برنامه های روزمره و تورهای سواری استفاده کنید.

گل ارکیده:

قبرس شمالی دارای بیش از 30 گونه متنوع گل ارکیده می باشد.

17 گونه ارکیده بومی بوده و شما می توانید اطلاعات بیشتر را از کتابی که توسط یکی از متخصصین این امور به صورت آلبوم عکس گرد آوری شده است بدست بیاورید.

برج اتلو:

“برج اتلو” شاید معروف ترین بنای موجود در فاماگوسا باشد.

این برج در گوشه ی شمال شرقی دیوارهای ونیزی واقع شده است.

به برج اتلو معمولا سیتادل (Citadel) هم به آن میگویند.
اهالی این جزیره معتقدند که برج اتلو از نمایشنامه معروف ویلیام شکسپیر به اسم “اتللو” برگرفته شده است.
در نمایشنامه در قسمت توضیحات روی صحنه آن، به بندری در قبرس اشاره می شود.

این برج از دور نمای خوبی دارد و به قرن ۱۲ میلادی تعلق دارد.

به دستور دولت Lusignan برج اتلو ساخته شده است تا از لنگرگاه و دروازه دریا مراقبت شود.

گفته می شود وقتی لئوناردو داوینچی در سال ۱۴۸۱ به قبرس سفر کرده بود پیشنهادهایی برای بهبود و تقویت کارایی برج ارائه داد و مدتی بعد این برج طبق داوینچی بازسازی و تقویت شد.

جاذبه های دیدنی قبرس شمالی

پاراگلایدینگ:
علاقه مندان به هیجان و آدرنالین:

شما میتوانید پاراگلایدینگ (پرواز یا چتر) را در یک دوره مشخص ، در طول سال ، در قبرس شمالی تجربه کنید.
کارتینگ:
قبرس شمالی دارای چند پیست مخصوص کارتینگ با تنوع در مدل جاده می باشد.

شما می توانید به همراه دوستان خود به مسابقه بپردازید.

در هر سال نیز مسابقات کارتینگ برگزار می شود و شما نیز می توانید در آن شرکت داشته باشید.
غواصی:
با رفتن به عمق دریای مدیترانه می توانید شاهد انواع ماهی ، میگو ، لاک پشت ، اختاپوس ، ماهی های رنگی و اسفنجی و حتی باقی مانده های قدیمی زیر آب باشید.
ورزش های آبی:
وقتی صحبت از ورزش های آبی می شود ، شما می توانید از قایق موزی که با قایق های تندرو کشیده می شود و ظرفیت آن نیز 6 نفر است استفاده کنید.

همچنین جت اسکی ، اسکی روی آب ، پاراسیلینگ از جمله ورزشهای آبی موجود می باشد.
اسب سواری:
با رفتن به باشگاه سواری تانجو در شهر گیرنه از مزایایی همچون کلاس های آموزشی ، پرش از موانع ، اسب سواری و همچنین برنامه های روزمره و تورهای سواری استفاده کنید.
گل ارکیده:
قبرس شمالی دارای بیش از 30 گونه متنوع گل ارکیده می باشد ، 17 گونه آن بومی بوده و شما می توانید اطلاعات بیشتر را از کتابی که توسط یکی از متخصصین این امور به صورت آلبوم عکس گرد آوری شده است بدست بیاورید.

غذا:
آشپزخانه قبرسی دارای دو نوع ذائقه شرقی و غربی می باشد با تنوع غذایی مانند گوشت های مختلف ، غذاهای دریایی ، سبزیجات ، میوه جات قبل از وعده غذایی.

غذاهای لذیذ قبرس:

آشپزخانه قبرسی دارای دو نوع ذائقه شرقی و غربی می باشد.

غذاهایی متنوع مانند گوشت های مختلف ، غذاهای دریایی ،سبزیجات و میوه جات قبل از وعده غذایی استفاده کنید.

پلاژهای معروف قبرس شمالی:

• پلاژ دنیز کیزی در 5 کیلو متری گیرنه
• پلاژ مارا مونته در 9 کیلومتری غرب گیرنه
• پلاژ کاملوت در 7 کیلومتری گیرنه
• پلاژ اسکیپ در 8 کیلو متری گیرنه
• پلاژ القادی در 17 کیلو متری شرق گیرنه
• پلاژ آکا پولکو در 2 کیلومتری گیرنه
• پلاژ سالامس در شرق گیرنه
• پلاژ کارپاس در شرق گیرنه

مراکز خرید در قبرس شمالی:

بازار شمال نیکوزیا:

بازار ساگاکی یکی از بازارهایی است که شما می توانید آن را در قبرس پیدا کنید و از محصولات جذاب آن دیدن کنید و خریداری کنید. اگر از خیابان گیرنه و از منطقه سارایونو به سمت خط سبز حرکت کنید این بازار را خواهید یافت . این مرکز اصلی ترین مرکز خرید در نیکوزیاست که می توانید در آن انواع اقلام پوشاک، مارک های مختلف، وسایل برقی و… را مشاهده و خرید کنید. آلات تزیینی هم در این فروشگاه ها پیدا می شوند.

این شهر در صد سال اخیر ۲۶ بازار بزرگ بیشتر دارد و شما می توانید انواع وسایل مورد نیاز خود را در هر مرکز خرید پیدا کنید اما به شما توصیه می کنیم تمام موارد مورد نیاز خود را به یک فروشگاه بسنده نکنید. فروشگاه ایسکی کادینلار پازاری یا بازار زنان هنوز هم دایر است که نامی ترکی است و مربوط به موارد مورد نیاز خانم ها برای تزیین منزل می باشد. بازار سرپوشیده ای به نام باندا بولیا نیز از دوره عثمانی تا کنون با قدرت تمام در حال ارائه محصولات لازم به خانواده ها هستند که شامل محصولاتی نظیر گوشت و سبزی جات هستند.  برای رفتن به این محل می توانید از آدرس زیر استفاده کنید.

مکان: آسترا سوکاگی

زمان باز بودن فروشگاه :دوشنبه  تا  جمعه ۶ صبح تا سه بعد از ظهر

 البته روز شنبه ها ساعت ۶ تا ۱ بعد از ظهر این فروشگاه باز است.

دو بازار مهم دیگر نیز در این شهر می توانید پیدا کنید که آدرس آن به صورت زیر است.

بازار شهری گیرنه در قبرس شمالی:

چهارشنبه بازار قبرس این بازار می باشد که در روز های چهارشنبه باز می شود.

آدرس : پشت پایانه اتوبوس رانی.

آسیک کوما پازاری فاماگوستا (بازار فاماگوستا):

این بازار هم به عنوان جمعه بازار در نظر گرفته می شود که هر جمعه باز می باشد

آدرس: بین پایانه اتوبوس رانی و فروشگاه لمار

اطلاعات بیشتر را از اینجا بخوانید.

اوتانا تراول ارائه دهنده گشت های دیدنی در تور قبرس  88610002

به یاد داشته باشید که بهترین تایم برای سفر به این کشور زیبا بدون شک بهار و تابستان است، پس برای اطلاع از نرخ های ویژه و آفری تور قبرس شمالی و همچنین برای اطلاع از بلیط قبرس شمالی همین حالا با شماره 88610002 تماس بگیرید و یا با عضویت در کانال تلگرامی ما از فرصت های استثنایی تور قبرس-تور قبرس شمالی بی خبر نمانید…. اوتانا تراول بهترین راهنمای تور قبرس شمالی شما عزیزان، در فروردین 1399 هم با برنامه ریزی تور قبرس شمالی بهار 1399 و تور قبرس شمالی تایستان99 قصد دارد سفری پرخاطره را برایتان رقم بزند.

تور قبرس اروپایی

7-copy-1

مهمترین شهر های قبرس:

شهر لارناکا ، شهر آیاناپا ، شهر لیماسول

شهر لارناکا :

لارناکا روی شهر باستانی کیتون ساخته شده و یکی از زیباترین شهرهای ساحلی قبرس است.
شهر لارناکا طبیعت زیبا، غذاهای لذیذ و تاریخ افسانه‌ای لارناکا، میزبانی همیشگی برای مسافرهای تمام دنیا به وجود آورده است.

لارناکا هر چهار فصل سال تفریحات خودش را دارد.

همه‌ی خوش‌گذرانی‌ها در این شهر ساحلی کوچک جمع شده است. از ورزش‌های آبی و سواحل شلوغ و رنگارنگ در تابستان گرفته تا کوه‌های ترودوس و اسکی زمستانی.مثل بیشتر شهرهای دنیا، بهار لارناکا با وجود گل‌ها و آب و هوای معتدلش، وقت دوست‌داشتنی سفر است.

بزرگترین فرودگاه قبرس، فرودگاه بین‌المللی لارناکا است این فرودگاه در کناره‌ی ساحل و نزدیک دریاچه‌ی نمک لارناکا قرار گرفته است. فرودگاه از مرکز شهر فاصله‌ی چندانی ندارد و رفت و آمد به آن با تاکسی، اتوبوس و مینی‌بوس راحت است. تاکسی‌های لارناکا، دفتر و ایستگاه‌های مشخصی دارند و این طور نیست که دائم در سطح شهر حرکت کنند. هزینه‌ی تاکسی نسبتاً بالاست و یکشنبه‌ها و روزهای تعطیل گران‌تر هم می‌شود. بیشتر مسافرها از مینی‌بوس‌ برای گشت و گذار در شهر استفاده می‌کنند. مینی‌بوس‌ها کرایه‌ی پایینی دارند، تابستان‌ها مجهز به کولر هستند و ایستگاه‌هایشان در تمام محله‌ها به چشم می‌خورد.

انتخاب محل اقامت از بین هتل‌های بی‌شمار لارناکا کار آسانی است، اول چرخی در راهنمای سفر زورق بزنید و ببینید کدام یکی از تفریحات لارناکا را بیشتر دوست دارید، بعد محل هتل را با توجه به فاصله‌ای که با این مناطق دارد، مشخص کنید و از مجموعه‌ی هتل‌های زورق در صفحه‌ی جستجو، یکی را انتخاب کنید. هزینه‌ی هر شب اقامت در لارناکا به سلیقه‌ی خودتان بستگی دارد، از هتل‌های پنج ستاره و خیلی لوکس گرفته تا هتل آپارتمان‌های جمع‌وجور در این شهر پیدا می‌شود.

اگر هتل‌های کنار دریا را انتخاب کنید، به پلاژهای اختصاصی دسترسی دارید و غذا و نوشیدنی هم برای شما در ساحل سرو می‌شود؛ ولی برای ورزش‌های آبی مثل موج‌سواری، غواصی و قایق‌سواری باید به سواحل عمومی بروید. لارناکا ساحل تفریحی و لنگرگاه زیبایی دارد که تابستان‌ها طرفدارن آفتاب و آب‌های گرم اقیانوس آن‌جا را از یاد نخواهند برد. غواصی در دریای شفاف قبرس ورزش محبوبی است و بقایای کشتی به گل نشسته‌ی زنوبیا را هم می‌توان زیر آب تماشا کرد. قایق‌ها امکان رفتن به شهرهای ساحلی دیگر قبرس را نیز به شما می‌دهند و برنامه‌هایشان را می‌توانید از اطلاعات هتل و یا دفترهایشان در مراکز خرید بگیرید. ساحل لارناکا پرومناد را برای یک پیاده‌روی در غروب از دست ندهید. برای دیدن آثار باستانی و نشانه‌های تمدن چند هزارساله‌ی قبرس، چند گزینه‌ی خوب در لارناکا وجود دارد؛

مهم‌تر از همه کلیسای آژیوس لازاروس در جنوب لارناکاست؛ اسقف این کلیسا، لازاروس بوده که به خواست حضرت مسیح زنده شده و با تبعید یهودیان تا پایان عمر در لارناکا و این کلیسا زندگی کرده است.
موزه‌ی بیزانسی نیز در داخل محوطه‌ی کلیسای لازاروس قرار دارد و مجموعه‌‌ای از آثار باستانی ،سکه‌ها و اشیای تاریخی قبرس را در خودش نگه داشته است.

مسجد حلا سلطان که زادگاه دایه‌ی حضرت محمد بوده، به تکه‌ی حلا سلطان معروف است و نزدیک به فرودگاه و دریاچه‌ی نمک واقع شده؛ این دریاچه، زمستان‌ها هتلی طبیعی برای هزاران فلامینگوی مهاجر است و به همین دلیل به آن دریاچه‌ی فلامینگوها نیز می‌گویند. لارناکا خیلی بیشتر از ساحل و دیدنی‌های دیگرش، غذا و نوشیدنی دارد. در کل قبرس به خاطر قرارگرفتن بین دو کشور یونان و ترکیه، که خوشمزه‌ترین کشورهای دنیا هستند، تنوع غذایی هر دو سرزمین را در خودش دارد. در کنار همه‌ی وعده‌ها، از صبحانه تا شام، لیمو و زیتون سرو می‌کنند و در ساخت پنیرها و ماست‌های متنوع بسیار حرفه‌ای هستند.

اصلی‌ترین خیابان لارناکا، خیابان فینیگوودس یا همان خیابان نخل است که برای اهالی شهر هم جایی دوست‌داشتنی است. عصرها می‌شود در یکی از کافه‌های این خیابان برای مدتی نشست و قهوه یا نوشیدنی‌های لیمویی سفارش داد یا در میان مغازه‌ها و فروشگاه‌های فینیگوودس چرخید و صندل حصیری و لباس‌های سبک و خنک ساحلی خرید. چند تا رستوران معروف هم این‌جا هستند که کباب‌چوبی‌های بی‌نظیری دارند. شما هم با انتخاب تور قبرس شمالی می توانید سری به این خیابان بزنید و خاطرات خود را برای ما ارسال کنید. اگر بیشتر از این‌ها میل به خریدکردن داشتید، لارناکا چند تا مرکز خرید مدرن دارد که برندهای مطرح جهان را آن‌جا می‌توان پیدا کرد. مرکز خرید سیتی‌پلازا یا مرکز خرید Chris Cash & Carry علاوه بر فروشگاه، رستوران و سینما و سالن مخصوص بازی بچه‌ها دارند و با این‌که قیمت اجناس بالاست ولی حراج‌های گاه به گاه نمی‌گذارد با دست خالی به خانه برگردید.

اگر وقت بیشتری در لارناکا داشتید، موزه‌ی باستان‌شناسی را نیز از دست ندهید.
موزه‌ی باستان‌شناسی کلکسیون کاملی از سفال‌های این منطقه را به نمایش می‌گذارد.
این موزه در خیابان کالوگریون قرار گرفته و تا ساعت پنج بعدازظهر امکان بازدید از آن وجود دارد. ( پارسا سیتی )

شهر آیاناپا :

ایاناپا نزدیک دماغه‌ “گرکو” در بخش شرقی قبرس درست در جنوب فاماگوتسا  واقع شده است. بخشی از یک ناحیه‌ بزرگ، مشهور به Kokkinochoria (روستای سرخ، نامی که از رنگ سرخ خاکش مشتق شده) را شکل می‌دهد. آیاناپا در واقع تفرجگاهی بزرگ به شمار می‌رود که به صورت مسکونی در آمده است.
در اینجا می‌توانید انواع رستوران، کافه، فروشگاه، سواحل زیبای شنی و تفریحات متنوعی را پیدا کنید. این شهر کوچک ایستگاه پلیس، ایستگاه رادیویی، دبیرستان، یک موزه و چندین کلیسا هم دارد.

تنها بنای تاریخی جالب و  مهم ایا ناپا، یک صومعه‌ی قرن چهاردهمی است.

علاوه بر این‌ها، فرصت گشت و گذار در میان غارهای دریایی و یک پارک جنگلی ملی، امکان دوچرخه سواری در مسیرهای مخصوص هم برای گردشگران فراهم است. این تفرجگاه در هر ماهی از سال، شخصیت و اتمسفری ویژه دارد. در طول ماه ژانویه، اغلب خیابان‌های توریستی شهر که پر تعداد هم نیستند، به دلیل هوای ابری و نبودن تعداد بالای گردشگر بسته هستند. در ماه فوریه صاحبان کسب و کار، خود را برای فصل تابستان آماده می‌کنند و در ماه مارس برخی از مکان‌ها کم کم باز می‌شوند و هوا هم روبه گرمی می‌رود. ماه آوریل شروع فصل گردشگری و همچنین زمانی است که اولین گروه از کارگران به سمت این منطقه روانه می‌شوند. شما هم می توانید با تور قبرس شمالی بهار 98 این شهر را کشف کنید.

از جمله بهترین جاذبه‌های آیاناپا می‌توان به صومعه‌ی آیاناپا، دماغه‌ی گرکو (Cape Greco)، پارک مجسمه‌ها، غارهای دریایی، موزه‌ی Thalassa، ساحل نیسی، ساحل گرشین (Grecian) و انجام ورزش هیجان انگیز بانجی جامپینگ اشاره کرد. شهر کوچک و زیبای آیاناپا ( آییا ناپا ) برای تفریحات شبانه و مراکز تفریحی و سواحل زیبایش شهرت یافته، و به خاطر سواحل طولانی و شن‌های طلایی‌اش سال‌هاست3 که معروف گشته است. می‌توانید روزها را بر روی ساحل دلپذیر نیسی و یا دیگر سواحل زیبا بگذرانید، و مشغول شنا در آب‌های آبی شفاف، و یا حمام آفتاب شده و در آرامش از محیط اطراف لذت ببرید. در آیاناپا ورزش‌های متنوع آبی هم موجود می‌باشند، به طوری که نمی‌دانید کدام را انتخاب کنید.

پارک آبی آیاناپا بزرگ ترین پارک آبی موجود در کل اروپا است. این مکان زیبا فعالیت‌های متنوعی را در اختیار افراد قرار می‌دهد. اگر قدمی در اطراف بندر بزنید می‌توانید رستوران‌های خوبی که غذاهای دریایی ارائه می‌دهند را ببینید که ارزش امتحان کردن را دارند. اغلب کسانی که قصد بازدید از ایاناپا را دارند، با پرواز خود را به فرودگاه لارناکا در جزیره‌ی قبرس می‌رسانند و از آنجا سوار بر تاکسی با طی حدود ۳۵ تا ۴۵ دقیقه به ایاناپا سفر می‌کنند. برخی نیز فرودگاه پافوس vh که حدود ۲ ساعت فاصله دارد و گاهی پروازهای ارزان‌تری را ارایه می‌کند ترجیح می‌دهند.

اتوبوس‌های بین شهری از لارناکا به سمت ایاناپا (۴۰ تا ۴۵ دقیقه) سفر می‌کنند.
بلیت تک سفره‌ی این وسایل نقلیه ۴ یورو، بلیت یک روزه ۷ یورو و بلیت ۷ روزه ۳۳ یورو می‌شود.
اگر دانشجو باشید و مدرک شناسایی معتبر ارایه کنید. (کارت‌های دانشجویی از دانشگاه‌های قبرس معتبر هستند)، می‌توانید تا حدود ۵۰ درصد تخفیف بگیرید.

در فرودگاه می‌توانید سوار اتوبوس‌های شماره‌ی ۴۱۷، ۴۱۸، ۴۱۹، ۴۲۵ و ۴۲۹ شوید و به مرکز لارناکا سفر کنید (درخواست کنید که شما را در ایستگاه مرکزی پلیس پیاده کنند). اتوبوس خط ۷۱۱ هم که از لارناکا به سمت ایاناپا سفر می‌کند، در روستاهای بین‌راهی توقف خواهد کرد، بنابراین سفر با این خط حدود ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه به طول می‌انجامد و بهتر است از آن اجتناب کنید. البته اگر می‌خواهید هزینه‌ی کمتری بپردازید (۲.۵۰ یورو برای یک مسیر) مناسب شما است.

آیاناپا چندان بزرگ نیست، بنابراین می‌توانید با پیاده‌روی بیشتر نقاط آن را به جستجو و گشت و گذار بپردازید. اگر هم تمایل به استفاده از دوچرخه داشتید، نقاط زیادی وجود دارند که این وسیله‌ی نقلیه‌ی دوست داشتنی را کرایه می‌دهند. اجاره‌ی اتومبیل هم گزینه‌ی وسوسه کننده‌ای است، اما به خاطر ترافیک هم که شده بهتر است از آن دوری کنید. از طرف دیگر تاکسی‌ها هم نسبت به دیگر شهرهای اروپایی کرایه‌های مقرون به‌صرفه‌ای دارند، فقط قبل از حرکت مطمئن شوید راننده، تاکسی‌متر را فعال کرده باشد.

7 copy

طعم سفر به قبرس شمالی

قبرس شمالی با تمام زیبایی‌های طبیعی، تفریحات و سرگرمی‌های ویژه و هتل‌های لوکس، از نظر طعم‌ها و غذاهای خاص خود نیز معروف است. در ادامه به معرفی برخی از این غذاها و خوراکی‌های سنتی قبرس شمالی می پردازیم تا شما هم در تور قبرس شمالی بهار 99 حتما این طعم‌های بی‌نظیر را امتحان کنید.

بدون شک معروفترین خوراک مخصوص قبرس شمالی Hellimli است. Hellimli یکی از لذیذترین خوراک هایی است که با پنیر حلیم (پنیر شیر بز) درست می‌شود. طعم پنیر پایه اصلی این خوراکی است و به همین دلیل است که نام خود را هم از آن گرفته است. Hellimli که بافت و ظاهری مثل کیک دارد بیشتر در صبحانه‌ها و عصرانه‌ها  و همراه با چای خورده می‌شود. شما هم در تور قبرس شمالی بهار 99 همراه با چایی گرم Hellimli را امتحان کنید تا علت شهرتش را بهتر و بیشتر درک کنید.

تور قبرس شمالی  علاوه بر تمام تفریحات و فعالیتهایی که در کنار طبیعت و آب و هوای عالی اش دارد. کشوری فوق العاده برای امتحان طعم های استثنایی است. اگر شما هم اهل امتحان غذاهای خاص و جدید هستید تور قبرس شمالی یکی از بهترین گزینه ها برای شماست. برای کسب اطلاعات درباره این تور همین حالا با ما تماس بگیرید…اوتانا تراول بهترین راهنمای شما برای تور قبرس شمالی نوروز 99 است.

7 copy

کباب هلــــــــو (Şeftali kebabı)…؟

یکی از معروفترین غذاهای قبرس شمالی “شفتالی کباب” یا “کباب هلو” است. این کباب که با گوشت چرخ‌کرده و ادویه‌های معطر درست می‌شود؛ بسیار خوشمزه است و علت اصلی طعم بی‌نظیرش پرده نازکی از چربی است که در انتها همانند روکشی دورش قرار می گیرد. جالب است بدانید که این کباب اصلا هلو ندارد و علت نام گذاری آن به بازی با کلمات در زبان ترکی برمی‌گردد. این کباب که  غذای مخصوص شف علی-Şef Ali بوده، به مرور به شفتالی-Şeftali تبدیل شده.

کـبـاب دزد (Hırsız kebabı)…؟

یکی از خوشمزه ترین غذاهای قبرس شمالی، کباب دزد است. این غذا هم با طعم فوق العاده و هم با داستان عجیبش یکی از معروفترین غذاهای قبرس شمالی یست. این داستان قدیمی مربوط به زمانیست که اختلاف طبقاتی در قبرس شدت گرفته بود و مردم فقیر برای نجات از گرسنگی گوسفندان ثروتمندان را می دزدیدند. طبق روایتی گوسفندان دزدیده شده را می کشتند و پوستشان را دفن می کردند، گوشت را در چاله ای برای پختن قرار می دادند بطوری که روی چاله هم پوشیده میشده؛ با این کار سعی داشتند که دستگیر نشوند اما همین روش پخت طعمی استثنایی به این کباب لذیذ می دهد و اسم کباب دزد از آن زمان به کبابی که در چاله ای پخته میشود داده میشود.

 

7 copy

کاروانسرای بــیـــوک خان قبرس شمالی

یکی از فضاهای خاصی که حتما باید در طی تور قبرس بهار 99 خود بروید بدون شک کاروانسرای بیوک خان-BÜYÜKHAN قبرس شمالی است. این کاروانسرا یکی از بناهای تاریخی شهر قبرس است که امروزه با تغییر کاربری روح تازه ای در آن دمیده شده. مغازه های متنوع و کالاهای دستی که آن به فروش می رود در کنار کافه ها و غذاهای خوشمزه روزی به یاد ماندنی را برای شما رقم خواهد زد. هر ساله چندین بار به مناسبت های مختلف فستیوال هایی در بیوک خان برگزار می شود؛ اگر خوش شانس باشید شاید در تایم تور قبرس بهار 1399 شما هم، فستیوالی در این مجموعه برگزار گردد.

7 copy

چند نکته درباره تور قبرس شمالی که قبل از سفر باید بدانید…

قبرس شمالی معمولا پروازهای غیر مستقیم دارد. این بدین معناست که هواپیمای شما قبل از اینکه به قبرس برسد در شهر دیگری توقف می کند. معمولا پروازهایی که از ایران به سمت قبرس شمالی می روند در شهر استانبول توقف می کنند. شما می توانید از این فرصت استفاده کنید و از مغازه های فرودگاه استانبول خرید کنید.

مدت زمان پرواز از استانبول و شهرهای اطرافش تا قبرس شمالی معمولا یک و نیم ساعت است.

فرودگاه قبرس شمالی در پایتخت قبرس شهر ” ” قرار دارد و فاصله این فرودگاه تا گیرنه حدود نیم ساعت است. لازم به ذکر است که به راحتی با اتوبوس و یا تاکسی های مخصوص فرودگاه می توانید از فرودگاه به گیرنه بروید. میانگین دمای سالیانه آب دریای قبرس شمالی 21 درجه است و در فصول گرم تابستان این دما تا 27-28 درجه افزایش پیدا می کند. از آنجایی که قبرس جزیزه ای بزرگ است؛ تقریبا از هر نقطه ای می توانید راهی برای رفتن به دریا پیدا کنید اما اگر به دنبال سواحل زیبا و خاص هستید با ما همراه باشید تا به معرفی ساحل های زیبای قبرس شمالی بپردازیم.

اقلیم قبرس شمالی مدیترانه ای است و به همین دلیل این کشور در تمام ایام سال هوایی معتدل و مناسب دارد حتی برای کسانی که از گرمای شدید کلافه می شوند تور قبرس شمالی در ایام زمستان و یا پاییز گزینه ای مناسب است. اما یکی از بهترین زمان ها برای تور قبرس، تور قبرس شمالی  است که آب و هوا بسیار مناسب است.

7 copy

قبرس شمالی کشوری شاد و فعال

قبرس شمالی با مردمانی دوست داشتنی و محیطی صمیمی یکی از شادترین و پر جنب و جوش ترین شهرهای جهان است. هر ساله جشن ها و فستیوال های موسیقی، غذا و فرهنگی متنوعی توسط شهرداری این کشور در جای جای آن برگزار میشود. شما هم با توجه به تایم سفر خود می توانید از این جشن ها و فستیوال ها با خبر شوید و در آنها شرکت کنید. تور قبرس شمالی نوروز 99 یکی از بهترین فرصت هاست. با ما همراه باشید تا بیشتر درباره جشن ها و فستیوال های قبرس شمالی برایتان بگوییم… اوتانا تراول بهترین راهنمای تور قبرس شمالی نوروز 99 شما عزیزان.

7 copy

قبرس شمالی کشوری خود کفا

قبرس شمالی با توجه به آب و هوای فوق العاده خود از امکان کشاورزی و تولیدات خوبی برخوردار است بطوری که می توان گفت که تمامی میوه ها و سبزی های مورد استفاده خودشان را در خاک خود تولید می کنند. در قبرس شمالی بسیاری از کافه و رستوران ها تحت عنوان کالاهای داخلی ، و فقط با محصولات خود این کشور غذاهای خود را درست می کنند. لازم به ذکر است که اقلیم فوق العاده این کشور باعث شده تا محصولات و مرکبات قبرس شمالی بالاترین کیفیت را هم داشته باشند. اگر شما هم از مسافرانی هستید که تور قبرس شمالی بهار 99 را برای ایام تعطیلات خود انتخاب کرده اید حتما از میوه و سبزیجات قبرس خریداری کنید و یا در رستوران ها از سس های مخصوص و یا سالادهای تولید داخلی آنها سفارش دهید.

7 copy

سرعت در شهر نیکوزیای قبرس شمالی

اگر شما هم از عاشقان سرعت هستید در تور قبرس شمالی  و در شهر زیبای نیکوزیای سری به کارتینگ Cemsa بزنید. در این مرکز ورزشی می توانید علاوه کارتینگ از سایر تفریحات مثل بیلیارد و کافه ها و رستوران ها استفاده کنید. پیست کارتینگ این مجموعه بسیار عالیست و اگر اهل این نوع ورزش هستید پیشنهاد می کنم حتما در طی تور قبرس شمالی خود تایمی را به کارتینگ در این پیست فوق العاده اختصاص دهید. ساعت کاری مجموعه همه روزه از ساعت 12 الی 23 می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن پیست اینجا کلیک کنید…با ما همراه باشید تا تور قبرس شمالی خود را به بهترین شکل برنامه ریزی کنید… اوتانا تراول بهترین راهنمای تور قبرس شمالی  شما عزیزان.

7 copy

لذت غواصی در گـــیرنه – قبرس شمالی

تور قبرس شمالی همراه با تجربه غواصی حال و هوایی فوق العاده خواهد داشت. شهر زیبای گیرنه با مکان های تاریخی، هتل های لوکس، ساحل ها، کافه ها، رستوران ها و مراکز تفریحی خود مفهوم شب و روز، خواب و بیداری را از بین برده. ساحل این شهر با کشتی های تفریحی و کشتی های مخصوص غواصی آماده است تا تور قبرس شمالی شما را تبدیل به خاطره ای به یاد ماندنی و متفاوت کند. عاشقان دنیای زیر آب، در گیرنه می توانند با غواصی در بیست نقطه مخصوص این کار در دریایه مدیترانه دنیای شگفت انگیز اعماق دریا را کشف کنند. یکی از مهمترین و خاصترین نقاط غواصی قبرس شمالی در نزدیکی قلعه قبرس است. در این نقطه قدیمی ترین آثار غرق شده قرار گرفته که قدمت جایگیری آنها در دل آب های آبی حدود 2300 سال تخمین زده میشود. اگر شما هم قصد دارید در طی تور قبرس شمالی خود غواصی کنید بهتر است که هر لحظه دوربین خود را به حالت آماده باش نگه دارید چراکه هر لحظه امکان دارد خرچنگ ها، ماهی های زیبا، هشت پاها و لاکپشت های غولپیکر و … از جلوی شما عبور کنند. تور قبرس شمالی با توجه به شرایط ایده آل آب و هوایی یکی از بهترین تایم ها برای غواصی است؛ برای اطلاع از نرخ تور قبرس شمالی بهار 99 ما را در تلگرام دنبال کنید و یا همین حالا با ما تماس بگیرید…88610002 اوتانا تراول بهترین راهنمای تور قبرس شمالی شما عزیزان.

 

7 copy

جالب است بدانید…

مردمان بخش قبرس شمالی به زبان ترکی صحبت می کنند اما گویش مردمان قبرس کمی با ترک ها متفاوت است. این تفاوت گویش که توسط ترکها بیشتر احساس می شود، باعث شده تا مردمان قبرس همیشه به شیرینی لحجه شان معروف باشند. اگر شما هم به زبان ترکی استانبولی تسلط دارید در طی تور قبرس شمالی این تفاوت را احساس خواهید کرد.

اگر قصد دارید سال جدید را با تور قبرس شمالی  شروع کنید، باید به یاد داشته باشید که حلیم(نوعی پنیر خاص) و قهوه قبرس بسیار معروف است و بدون تست و خرید آنها تور قبرس شمالی شما کامل نخواهد شد.

از آنجا که مالیات ها در کشور قبرس شمالی پایین است قیمت کالاها و خوراک ها هم به نسبت پایینتر است. اگر شما هم تور قبرس شمالی  را پیش رو دارید حتما از میوه های با کیفیت، تازه و ارزان قبرس خریداری کنید.

7 copy

تور قبرس شمالی 

یکی از بهترین پیشنهادها برای ایام تعطیلات بهار امسال بدون شک تور قبرس شمالی نوروز1399 است. قبرس که یکی از کشورهای محبوب بین ایرانیان است در چند سال اخیر گردشگران زیادی را از کشورمان به سمت خود جذب کرده است. اوتانا تراول با تخصص دیرینه خود در زمینه برگزاری تورهای قبرس شمالی، بهار امسال هم با برنامه‌ریزی تور قبرس شمالی بهار 99، مسافرتی رویایی را برای شما تدارک دیده است. برای اطلاع از ظرفیت باقی مانده در تور قبرس شمالی همین حالا با ما تماس بگیرید…88610002 اوتانا تراول

جهت كسب اطلاعات درباره تور قبرس شمالی، نرخ فروش و هتل‌ها با شماره 88610002 تماس حاصل فرماييد.

|| تور قبرس شمالی گیرنه88610002اوتانا|| تور قبرس شمالی ماگوسا88610002اوتانا بهار 99 || 

 

نظرات کاربران
5