تور مارماریس

  • کد تور: OT97M
  • قیمت از: در حال به روز رسانی
  • قیمت تا: در حال به روز رسانی
  • خدمات تور شامل: در حال به روز رسانی

مارماریس 88610002 اوتانا: شهر آرامش و هیجان. آفتاب طلایی و دریای فیروزه‌ای ، مناظری ساخته که این شهر ساحلی را برازنده‌ ی لقبی می‌کند که توریست‌ها به آن داده‌اند: جواهر ترکیه.
با این‌که مارماریس در جنوب‌ غربی‌ترین نقطه‌ی کشور واقع شده، ولی رسیدن به آن خیلی مشکل نیست. فرودگاه دالامان در 100 کیلومتری شهر و فرودگاه میلاس بدروم که تا مارماریس کم‌تر از ١٥٠ کیلومتر فاصله دارد، پذیرای مسافرانی است که از راه‌های هوایی به این شهر می‌رسند. از هر دوی این فرودگاه‌ها به طرف مرکز شهر، هم تاکسی هست و هم اتوبوس. کرایه‌ی تاکسی‌ها خیلی گران نیست، اما اتوبوس‌ها هم هر نیم ساعت یک بار حرکت می‌کنند و دردسری ندارند.
از جنوب و شمال ترکیه جاده‌های زیادی هستند که به مارماریس می‌رسند و مسافران زیادی، چه خارجی و چه از اهالی خود ترکیه، هر سال از راه‌های زمینی به این شهر می‌آیند. بهتر است لباس‌ های سبک همراه خودتان بیاورید، چون آب و هوای مارماریس در تمام فصل‌های سال گرم است و تنها در روزهای زمستان ممکن است به کم‌تر از ١٥ درجه‌ی سانتی‌گراد برسد.
همین ویژگی باعث شده که دریای این‌جا در تمام طول سال برای شنا و دیگر ورزش‌های آبی مناسب باشد و گشت و گذار در شهر مسافران را اذیت نکند، ولی بهترین وقت سفر به مارماریس از اوایل تابستان تا اواسط تابستان است.

|تور مارماریس- بلیط مارماریس- تور مارماریس تابستان97-تور مارماریس تابستان1397-تور مارماریس تابستان۱۳۹۷-تور لحظه آخری-تور مارماریس بهار 97-تور مارماریس تابستان 97-تور مارماریس تابستان97-تور مارماریس نوروز98-تور مارماریس نوروز 1398|تور مارماریس-بلیط مارماریس … اوتاناتراول-88610002|

تور مارماریس88610002
این وقت سال، تعداد توریست‌ها خیلی زیاد است، پس بهتر است از قبل به فکر رزرو هتل موردعلاقه‌تان باشید. از بین هتل‌های مختلف با ستاره‌های متفاوت و یا ویلاهای ساحلی، همانی را انتخاب کنید که بیشتر دوست دارید. سرویس‌های هتل‌ها با هم متفاوت است و یک هتل با 4 ستاره، امکانات و پذیرایی خوب می‌تواند از ٦٠-٧٠ هزار تومان به بالا هزینه داشته باشد. اصلی‌ترین خیابان شهر، بلوار اگمنلیک است که به مجسمه‌ ی آتاتورک در جوار ساحل ختم می‌شود : ساحل اصلی مارماریس که یک پارک ساحلی زیبا نیز در خودش دارد.
برای این طرف و آن طرف رفتن در شهر، به جز تاکسی‌ های زردرنگی که به تاکسی‌ متر مجهز هستند، می‌توانید دولمو ش یا همان و ن‌ها را که جا برای 11 مسافر دارند، سوار شوید. دولمو ش ها مانند مینی‌بوس‌ ها در مسیرهای مشخصی رفت و آمد می‌کنند و هزینه‌ ی زیادی ندارند. وسو سه انگیزترین بخش سفر به یک شهر ساحلی، دریاست. این‌جا هم تا دلتان بخواهد تفریحات و سرگرمی‌ های دریایی برپا شده، مثل شنا و غواصی در آب‌های شفاف مدیترانه و دریای اژه، موج سواری، قایق‌ سواری و از همه زیباتر سفر با کشتی به سواحل هم‌جوار ایچیملر و یا تونوک. در بیشتر تورهای کشتی، موسیقی زنده اجرا می‌شود و با نوشیدنی و ناهار از مسافران پذیرایی می‌کنند.

|تور مارماریس- بلیط مارماریس- تور مارماریس تابستان97-تور مارماریس تابستان1397-تور مارماریس نوروز ۱۳۹۷-تور لحظه آخری-تور مارماریس بهار 97-تور مارماریس تابستان 97-تور مارماریس نوروز98-تور مارماریس نوروز۹8-تور مارماریس نوروز 1398|تور مارماریس-بلیط مارماریس … اوتاناتراول-88610002|

کشتی‌ ها در اسکله‌ ی زیبای ایچملر توقف می‌کند و می‌شود تا وقت برگشتن به مارماریس در بازار ساحلی آنجا خرید کرد. تور غواصی هم تقریباً به همین شکل اجرا می‌ شود، با این تفاوت که تجهیزات غواصی را در اختیار مسافر می‌گذارند و به او یاد می‌دهند چگونه از روی عرشه‌ی کشتی به اعماق دریای آبی شیرجه بزند. البته هر دوی این تورها را می‌توان با صرف هزینه‌ی بیشتر و در قایق‌ های کروز به صورت خصوصی‌ تر تجربه کرد.
با این که رستوران‌ های مارماریس تنوع غذایی زیادی دارند، ولی انتخاب غذا در آن‌جا کار سختی نیست، غذاهای دریایی، کوفته و کباب‌های لذیذ با بهترین کیفیت در همه‌ی رستوران‌ ها به خوبی سرو می‌شوند و در مقایسه با مشابه‌ شان در ایران حداقل نصف قیمت را دارند. برای گیاه‌ خوارها هم دلمه‌ های گیاهی جور وا جور پیشنهاد خوبی است. در کنار بیشتر غذاها زیتون‌ های مختلفی می‌گذارند که گاهی از غذای اصلی خوشمزه‌ تر هستند.

|تور مارماریس- بلیط مارماریس- تور مارماریس تابستان1397-تور مارماریس تابستان97-تور مارماریس تابستان۱۳۹۷-تور لحظه آخری-تور مارماریس بهار 97-تور مارماریس تابستان 97-تور مارماریس تابستان97-تور مارماریس نوروز1398-تور مارماریس تابستان۱۳۹۷|تور مارماریس-بلیط مارماریس … اوتاناتراول-88610002|

مجموعه‌ای از غذاها و نوشیدنی‌های ترکی را می‌شود با تور شب ترکی تجربه کرد، شبی مملو از موسیقی و آتش‌ بازی و نمایش‌های سنتی که با ترانسفر از هتل حدود 100 لیر هزینه دارد. شب‌ های گرم مارماریس را می‌توان با جنب‌ و جوش نیمه‌ی شرقی شهر، بازار و کافه‌های همان حوالی گذراند.
معروف‌ ترین مراکز خرید اینجا تانساس و میگروس هستند که فروشگاه‌ هایی از برند‌های جهانی دارند، ولی اگر به دنبال سوغاتی‌های خاص ترکی هستید، فروشگاه‌های تابلو فرش و لباس‌های چرمی را در تمام شهر می‌توانید پیدا کنید، فقط باید چانه‌زدن بلد باشید. معمولاً می‌توانید با نصف همان قیمت اولیه، فروشنده را راضی کنید به هر حال هیچکس بدش نمی‌ آید یک خرید خوب و مناسب هم در برنامه‌ی سفرش داشته باشد دولموش‌هایی که در اطراف خلیج در رفت و آمد‌ند، به سمت مرکزخرید تانسا ش در بلوار اولوسال اگمنلیک حرکت می‌کنند.

|تور مارماریس- بلیط مارماریس- تور مارماریس نوروز97-تور مارماریس نوروز۹۷-تور مارماریس نوروز ۱۳۹۷-تور لحظه آخری-تور مارماریس بهار 97-تور مارماریس تابستان 97-تور مارماریس نوروز97-تور مارماریس نوروز۹۷-تور مارماریس نوروز ۱۳۹۷|تور مارماریس-بلیط مارماریس … اوتاناتراول-88610002|

به تازگی این دولموش‌ها به دو خط مجزا تقسیم شده‌اند : دولموش‌های سبز : به سمت اوزونیالی و توربان سیتلر حرکت می‌کنند. دولموش‌های نارنجی : به سمت ایچملر حرکت می‌کنند.

 |تور مارماریس- بلیط مارماریس- تور مارماریس نوروز97-تور مارماریس نوروز۹۷-تور مارماریس نوروز ۱۳۹۷-تور لحظه آخری-تور مارماریس بهار 97-تور مارماریس تابستان 97-تور مارماریس نوروز97-تور مارماریس نوروز۹۷-تور مارماریس نوروز ۱۳۹۷|تور مارماریس-بلیط مارماریس … اوتاناتراول-88610002|

____________________________________________________________________________________

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی اوتانا تراول مجری تخصصی تور مارماریس

در تابستان97 مارماریس را با تورهای اوتانا تراول کشف کنید.

**اوتانا تراول مجری تورهای مارماریس در تابستان۱۳۹۷**

 |تور مارماریس- بلیط مارماریس- تور مارماریس تابستان97-تور مارماریس تابستان1397-تور مارماریس تابستان۱۳۹۷-تور لحظه آخری-تور مارماریس بهار 97-تور مارماریس تابستان 97-تور مارماریس تابستان97-تور مارماریس تابستان97-تور مارماریس تابستان۱۳۹۷|تور مارماریس-بلیط مارماریس … اوتاناتراول-88610002|