تور کوش آداسی

تور کوش آداسی

KUSADASI SPRING TOURS 97

otanatravel 88610002

اوتانا تراول  88610002


 

تور کوش آداسی در بهار 98تور کوش آداسی در تابستان 97 توسط گروه هواپیمایی اوتانا تراول، مجـری تخصصی تور ترکیه، با ایرلاین های مختلف، برای گردشگران تور کوش آداسی برگزار می گردد.


جهت کسب اطلاع درباره پکیج های تور کوش آداسی نوروز 97 الی نوروز 98، تور کوش آداسی بهار 97 و تور کوش آداسی تابستان 97 اینجا کلیک کنید و یا همین حالا با شماره 88610002 تماس بگیرید… اوتانا مجری تورهای کوش آداسی در بهار و تابستان 97


برای اطلاع از قیمت بلیط کوش آداسی همین حالا با ما تماس بگیرید و یا ما را در فضاهای مجازی دنبال کنید…88610002، تور کوش آداسی، بلیط کوش آداسی بهار 97 را از ما بخواهید تا با بهترین نرخ بتوانید بهترین سفر و لوکس ترین هتل های کوش آداسی را با ما تجربه کنید.

تور کوش آداسیتور کوش آداسی بهار 97 – پیش فروش تور کوش آداسی تابستان 97 – تور ارزان کوش آداسی تابستان 97 قیمت تور کوش آداسیتور کوش آداسی تابستان 97


 

کوش آداسی ( جزیره پرنده ) شهر گردشگری *

کوش آداسی کیلومتری جنوب ازمیر و 75 کیلومتری از آیدین است.

Kuşadası از دو کلمه “kuş” (پرنده) و “ada” (جزیره) تشکیل شده است که به معنای کلمه “جزیره پرنده” است . مرجع گورچین آداسی (“جزیره کبوتر”) است که به سرزمین اصلی کوش آداسی جاده کوتاه امروزه شهروندان کوستا ها اغلب نام خود را به آدا کوتاه مینامند.

Image result for kusadasi

جمعیت *

64.359

 موقعیت مکانی *

نزدیکی به فرودگاه در ازمیر و بدروم

حمل و نقل *

در شهر و مکان های عمومی از طریق مینی بوس ، اتوبوس و تاکسی برای رفتن به فرودگاه امکان پذیر می باشد.

دسترسی به قایق و کشتی برای تفریحات روزانه از کوش آداسی

تفریحاتی مانند پارک آبی ، استخر ، سواحل ، دره ها ، غار و پارک ها

بندر کوش آداسی به علت نزدیکی با جزیره یونانی ساموس برای گردشگران که به ترکیه مسافرت می‌کنند از جذابیت خاصی برخوردار است.

مراکز خرید *

در “مرکز شهر”  نزدیکی خط ساحلی با فروشگاه هایی کاملا مدرن و بازار آزاد است. از سوغاتی های معمولی تا جواهرات خوب و  فرش ترکیه را میتوانید خریداری کنید. با صبر و حوصله، بازدیدکنندگان می توانند با قیمت ها و کیفیت های گوناگونی را در مقایسه با شهرهای بزرگ پیدا کنند.

نمایشگاه های بسیاری وجود دارد که نشانگر سایه ای از پارچه ابریشمی دست ساز و فرش های پشم است که کارکنان با خوشحالی می توانند روند ساخت فرش را توضیح دهند. در مورد تولید ابریشم، رنگ های طبیعی رنگی و هنر بافت فرش سنتی اطلاعات بدست آورید.
Image result for kusadasi


 

جاذبه های گردشگری کوش آداسی :

  • کاورانسرای اوکوز محمد پاشا : زیباترین جاذبه های گردشگری کوش آداسی
  • پلاژها آب گرمهای کوش آداسی : کرایه کردن جت اسکی، کرایه کردن قایقهای پدالی، اسکی روی آب و غواصی. آب های گرم موجود در کوش آداسی عبارتند از آب گرم یاوان سو (چیبان)، آب گرم ونوس، آب گرم گوزل چاملی، که مهمترین آبهای گرم کوش آداسی و تفریحات در کوش آداسی میباشد.
  • غار کاراجا : این غار از بهترین جاذبه های ترکیه و دیدنیهای کوش آداسی ترکیه است.
  • غار سیرتلانینی : یکی از غارهای زیبایی است که معمولاً همیشه در تورهای کوش آداسی قرار دارد و همه توریست‌ها به آن سری خواهند زد. غار سیرتلانینی در شهرستان کاراجاسو و در بین دو روستای کوش آداسی به نام‌های یوکاری چام آداسی و نارلی گدیک قرار دارد.
  • پــارک ملــی دلتـای آیـدیــن : یکی از پار‌کهای طبیعی استان آیدین است که شهر کوش آداسی در این استان واقع شده است. پارک ملی دلتای آیدین در نزدیکی ساحل واقع شده است و در ساحل این پارک می‌توان، لاک پشت‌ها و موجودات آبزی دیگر را تماشا کنید.

به یاد داشته باشید که فاصله شما با تور کوش آداسی به اندازه یک بلیط کوش آداسی است… پس برای اطلاع از نرخ بلیط کوش آداسی و همچنین نرخ تور کوش آداسی همین حالا با 88610002 تماس بگیرید.


 

2525 8888 url کوش-آداسی1 413720_984


 

هتل های کوش آداسی :

هتل پالمین *4

PALMIN

هتل پالمین

هتل ایفوریا *5

EUPHORIA

هتل ایفوریا

هتل پالم وینگز *5

PALM WINGS

هتل پالم وینگز

هتل سونیس *5

SUNIS efes royal palace

هتل سونیس

هتل ریچموند افسس *5

RICHMOND EPHESUS

47710245

هتل سورملی *5

SURMELI

2254259

هتل فانتاسیا *5

FANTASIA

9769869


جهت رزرو هتل کوش آداسی و  تور کوش آداسی تابستان 97 با گروه تور اوتانا تراول 88610002 تماس حاصل فرمائید.


تورکوش آداسی88610002اوتاناتراول-تورکوش آداسی بهار 1398 اوتانا88610002-بلیط کوش آداسی 88610002 اوتاناتراول

لیست هتل ها و قیمت

نام هتل‌ها خدمات هتل قیمت ۲ تخته قیمت ۱ تخته کودک با تخت ۶ تا ۱۲ سال کودک بدون تخت ۲ تا ۶ سال توضیحات
FANTASIA
ALL
LE BLEU
UALL
SEALIGHT
UALL
AMARA SEA LIGHT
ALL
AQUA FANTASY
ALL
SUNIS EFES ROYAL PALACE
UALL