پیش فروش تور آفریقای جنوبی نوروز95

  • کد تور: SA100 * ویژه نوروز *
  • قیمت از: در حال بروزرسانی
  • قیمت تا: درحال بروزرسانی
  • مدت: 12شب-13روز
  • تاریخ برگزاری: 1394/10/21
  • خدمات تور شامل: بلیط هواپیما / 12 شب اقامت در برترین هتل های 5 ستاره با صبحانه / ترانسفر فرودگاهی / دیداراز جاذبه های جهانگردی ظبق برنامه سفر / ورودیه محلهای مورد بازدید / خدمات ویزا / بیمه حوادث مسافرتی / همراهی راهنمای فارسی زبان و راهنمای محلی / 6 وعده غذای کامل شامل پیش غذا + غذای اصلی + دسر

5 شب گیپ تاون + 2 شب ژوهانسبورگ – پرتوریا + 2 شب پارک + 3  شب سان سیتی


مسیر وبرنامه سفر : پرواز تهران – کیپ تاون با هواپیمایی (EK -TK -QR) پنج شب اقامت در کیپ تاون در هتل 5 ستاره / 1 گشت تمام روز با ناهار + 2 گشت نیم روز / پرواز کیپ تاون – ژوهانسبورگ با هواپیمایی داخلی / 2 شب اقامت در ژوهانسبورگ در هتل 5 ستاره / 1 گشت تمام روز با ناهار / ترانسفر زمینی ژوهانسبورگ – پارگ جنگلی (بازدید از پروتوریا) / 2 شب اقامت در پارک جنگلی با خدمات فول بورد / 3 گشت نیم روز حیات وحش (سافاری) / ترانسفر زمینی پارک به سان سیتی / 3 شب اقامت در سان سیتی در هتل  5 ستاره / ترانسر زمینی سان سیتی – ژوهانسبورگ / پرواز ژوهانسبورگ با هواپیمایی – با هواپیمایی TK – EK -QR


 

بزرگسالان در اتاق اطاق 2 تخته 7/950/000 تومان $2.990
کودکان 4 تا 12 سال با استفاده از تخت سوم 6/350/000 تومان $2.100
کودکان 3 تا زیر 4 سال بدون تخت 6/350/000 تومان
S595
کودکان زیر2 سال 1/390/000 تومان ….

مدارک مورد نیاز ویزا :

اصل گذرنامه امضا شده با 6 ماه اعتبار از تاریخ حرکت تور / 2 قطعه عکس 4×3 رنگی زمینه سفید و کاملا از روبرو / گواهی انگلیسی اشتغال به کار با ذکر نام و سمت مسافر + شماره گذرنامه + تاریخ شروع به کار + میزان حقوق و تاریخ مرخصی مطابق با تاریخ تور همراه با مهر وامضا توسط شرکت / پرینت انگلیسی بانکی 3 ماهه / ترجمه مدارک تمکن مالی / ترجمه شناسنامه /
Cape town  The Table Bay Hotel  * 5 Luxury


 

Johannesburg The Michelangelo Hotel * 5 Luxury


 

Park KWA Maritane Hotel  * 4 Luxury

 


 

Sun City The Palace Hotel * 5 Luxury

 


 آخرین مهلت ثبت نام و تحویل مدارک 20 بهمن 1394

باتوجه به محدودیت های پرواز لطفا هرچه سریعتر جهت تعیین وقت ملاقات حضوری و تکمیل مدارک سفر اقدم نمایید.

*  تخفیف برای نفر سوم در اتاق 3 تخته 5 درصد مبلغ ارزی تور و اضافه قیمت استفاده از اتاق 1 نفره 75 درصد مبلغ ارزی تور میباشد.

* در صورت تغییر نرخ پرواز ، مبلغ ریالی افزایش نرخ خواهد داشت.

* نرخ ارزی اقامت کودکان بین 4 تا 12 سال در اتاق مجزا ، بر اساس نرخ بزرگسال محاسبه میشود.

*تور آفریقای جنوبی*

جمهوری آفریقای جنوبی کشوری ست که در جنوبی‌ترین قسمت قاره قرار گرفته و در سواحل دو اقیانوس اطلس و هند است. و دارای خط ساحلی طویلی است که 2.500 کیلومتر (1.550 مایل) طول دارد و با مرز دو اقیانوس اطلس و هند ساحل مشترک دارد.

این کشور سه پایتخت متفاوت دارد :

پرجمعیت‌ترین شهر آفریقای جنوبی نیز ژوهانسبورگ است و با کشورهایی مثل : نامیبیا، بوتسوانا، زیمباوه، موزامبیک، سوازیلند و لسوتو  هم‌مرز است. سیاه‌ پوستان آفریقای جنوبی کمتر از 80 درصد جمعیت این کشور را تشکیل می‌دهند.

نظام سیاسی این کشور دمکراسی پارلمانی است و پارلمان این کشور از 2 مجلس تشکیل می‌شود. مجلس علیا با نام شورای ملی استان‌ها و مجلس سفلی با نام مجمع ملی.

زبان رسمی :

آفریقای جنوبی 11 زبان رسمی دارد. 9 زبان از زبان‌های آفریقایی خانوادهٔ بانتو و 2 زبان اروپایی.

فرهنگ :

به علت تنوع نژادی در کشور آفریقای جنوبی، فرهنگ «واحدی» در این کشور نمی‌توان یافت. امروزه تنوع غذایی در این کشور که متأثر از فرهنگ‌های مختلف حاضر در آن است باعث شده جهانگردان و حتی به سرمایه‌گذاری در تهیه آن دست بزنند. علاوه بر غذا، موسیقی و رقص هم از نمادهای فرهنگی این کشور هستند.

دین :

بر اساس سرشماری سال 2001 ، مسیحیان 79.8 درصد از جمعیت آفریقای جنوبی را تشکیل می‌دهند. بر اساس این آمار، مسلمانان 1.5 درصد- هندوها 1.2 ، دین سنتی آفریقایی 3 درصد و یهودیت 2 درصد جمعیت این کشورند. همچنین از میان جمعیت این کشور 15.1 درصد هیچ وابستگی مذهبی نداشته.

اقتصاد آفریقای جنوبی :

از لحاظ رده بندی سازمان ملل، آفریقای جنوبی کشوری با درآمد متوسط همراه با منابع غنی و توسعه یافته از نظر مالی، قانونی، ارتباطات، انرژی و بخش‌های حمل و نقل است و دارای بازار سهام ( بورس اوراق بهادار JSE ) است که بین 10 بازار سهام بزرگ دنیا قرار دارد و همچنین زیر ساختهایی مدرن برای حمایت از تقسیم موثر کالا بین مراکز شهری در تمامی منطقه دارد. تولید ناخالص داخلی که اصلاحیه اصطلاح برابری قدرت خرید است این کشور را در بین 50 کشور ثروتمند دنیا قرار می‌دهد.

ورزش سه ورزش محبوب در این کشور عبارتند از:
  • راگبی ۱۵ نفره : ورزش اول سفیدپوستان اروپایی‌تبار
  • فوتبال : ورزش اول سیاهان آفریقایی‌ تبار
  • کریکت : محبوب‌ ترین ورزش آسیایی‌های عمدتاً هندی‌ تبار و سفید پوستان انگلیسی‌ زبان است.

 


 

 شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی اوتانا تراول مجری تخصصی تور آفریقای جنوبی